Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaskinia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:51 pm

no mi też nie za bardzo ;c bzykali się jak napalone króliczki, o. i cherry wydawała z siebie nieopisane jęki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:56 pm

no dokładnie tak było! opadł obok niej, nakładając swoje bokserki. obrócił głowę w jej stronę, uśmiechając się szeroko, wielce z siebie zadowolony.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:02 pm

ona szybko się ubrała,bo na początku zmarzła, później było jej ciepło... -hm, teraz mogę powiedzieć,że twoje słowa nie okazały się kłamstwem. -pocałowała go namiętnie i usiadła na tej samej skałce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:11 pm

- wątpiłaś w to chociaż trochę? - usiadł za nią, opierając brodę na jej ramieniu, błądząc dłońmi w dolnych partiach jej ciała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:13 pm

-Nie mogę ci powiedzieć, co tak naprawdę sobie o tobie myślałam. -zachichotała i przygryzła jego nos. a potem odchyliła głowę w tył opierając ją o jego ramię.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:17 pm

zamruczał miekko - dobra, dobra, ja sobie wymyślę własną teorię na ten temat - wyszczerzył się, cmokając jej obojczyki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:21 pm

-proszę cię bardzo, nie zabraniam ci tego. tylko nie przesadź z efektami specjalnymi. -zachichotała i przypaaadkiem dotknęła jego krocza ręką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:26 pm

- ja nigdy nie przesadzam, taka prawda, kochanie. - roześmiał się, unosząc brew. - mmm, masz ochotę na więceeej?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:39 pm

-nie przesadzasz i jaki jesteś bystry! - posmyrała go za uszkiem. no to była prawda, cherry daaawno nie była z facetem i jest trochę niewyżyta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:42 pm

chwycił ją delikatnie pod brodą i pocałował namiętnie w usta. - ale chodź, chodź stąd, ta jaskinia wcale nie jest miła, nie. - uśmiechnął się i pociągnął ją za rączkę do siebie, zaczne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaskinia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaskinia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: