Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaskinia

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:50 pm

<3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:48 pm

nie wiem co tu mogła robić. pewnie spacerowała po plaży kiedy zaczęło padać i musiała się gdzieś schować. nie była żadną księżniczką, która topniała jak kostka cukru na deszczu, ale chora też być nie chciała. przypomniała sobie o tej jaskini,więc postanowiła w niej trochę przeczekać. miała nadzieję,że nie spotka tam niedźwiedzi, nietoperzy i tym podobnym zwierzęta. przycupnęła na jakiejś suchej skałce i podkuliła nogi pod klatkę piersiową. obserwowała sobie morze, lekko wzburzone.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 1:57 pm

siedział w jaskini od dłuższego czasu, potrzebował spokoju, aby poćwiczyć trochę coś na gitarze. - tutaj straszy. - rzucił w stronę dziewczyny, udając powagę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:03 pm

niemalże spadła z tej skałki i zrobiła duże wystraszone oczy. -ja pierdolę? kto tam?! -odwróciła się w stronę ciemności, z której dochodził ją głos. może jakiś niedźwiedź do niej przemawiał? albo duchy zmarłych tutaj ludzi, kto tam mógł wiedzieć. cherry nie znała historii tej jaskini.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:10 pm

wybuchnął głośnym śmiechem. - hej, hej, spokojnie. - wyszedł i usiadł obok niej. - chyba nie jestem groźny. - wyszczerzył się, zupełnie nie poznał cherry. - ale nie powinnaś włazić w takie chore miejsca.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:14 pm

Nadal patrzyła na niego wytrzeszczonymi oczami i kiedy usiadł obok niej to odskoczyła automatycznie. serce waliło jej w piersi, jakby chciało zaraz wyskoczyć. -wiesz jak mnie przestraszyłeś?! myślałam,że umrę tutaj na zawał, a moje zwłoki rozszarpią nietoperze. -wyżaliła się. -ja już dobrze wiem,co powinnam a czego nie. chciałam się tylko schronić przed deszczem,a nie doznać... TEGO. -mówiła cała rozdygotana. cherry wolno się uspokajała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:21 pm

słuchał jej, kiwając głową ze zrozumieniem, z litością, z całym współczuciem, które nosił w sobie. - huh, musiałaś się liczyć, że może cię tu pożreć jakiś niedźwiedź, albo zgwałcić jakiś jaskiniowiec, nie mów mi, że nie. - pogłaskał ją po włosach, zakręcając sobie jeden kosmyk na palcu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:24 pm

wzdrygnęła się kiedy dotknął jej włosów. -o no na pewno się z tym liczyłam, ale w to nie wierzyłam. bo przecież nie ma zimy, to niedźwiedzie nie siedzą w jaskiniach prawda? a jaskiniowcy są fajni. -oznajmiła już nieco spokojniej. kojarzyła tego chłopaka,ale nie wiedziała gdzie go przylepić. może sam się zdradzi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:29 pm

- fajni? nie powiedziałbym, ciągali swoje kobiety za włosy, jak szmaty po ziemi. - pokręcił głową. - no tak, ale każdy ma jakieś swoje upodobania i fantazje, nie? - uśmiechnął się. - jestem tony.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:35 pm

-niektórym facetom do dzisiaj to zostało, nie uważasz? i nie fantazjuję na temat jaskiniowców, co to to nie! -wyjaśniła i już prawie całkiem spokojna przedstawiła się nowemu koledze. -gdzieś już cię widziałam,ale nie wiem gdzie. -oznajmiła przyglądając mu się jakby to miało pomóc.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:42 pm

- zostało, idiotyzm. - pokręcił głową. - może w jednej z twoich fantazji, hę? - roześmiał się. - no, powiedz, że tak.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:44 pm

zarumieniła się,haha. -jesteś jasnowidzem czy co? no dobra, widziałam cię w jednej z moich fantazji, razem z jaskiniowcem. -zaśmiała się. oh co to był za wyborny trójkąt!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:53 pm

- wiesz, wolałbym cię tylko dla siebie. ale nie będę marudził. - uśmiechnął się kącikowo. - możesz się przekonać, że sam bym wystarczył. - mrugnął do niej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:56 pm

Uniosła brew patrząc na niego rozbawiona. -jesteś pewny,że byłbyś w stanie pracować za dwóch? nie znasz moich potrzeb, nie wiesz czy byś im sprostał. -drażniła się z nim, lubiła to robić. czasami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:59 pm

- jak możesz wątpić. wystarczy spojrzeć i odpowiedź sama się nasuwa. - wypiął dumnie pierś. - poza tym tyy, taka delikatna kobietka. - przesunął dłonią po jej policzku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:06 pm

popatrzyła na tą wypiętą jego pierś. -to,że umiesz wypiąć pierś nie oznacza,że wiesz....-w gruncie rzeczy wiedziała,że pewnie jest bożkiem seksu. -nie sugeruj się moją delikatnością,bo wcale nie odzwierciedla się w łóżku. -położyła rączkę na jego kolanie, właściwie to trochę nad.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:10 pm

roześmiał się. - no co ty nie powiesz? musiałabyś mnie o tym przekonać. - uniósł brwi, kładąc jedną dłoń na jej biodrze.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:18 pm

-tak samo jak ty musiałbyś mnie przekonać o tym,że pracujesz za dwóch. -szepnęła mu do ucha kładąc swoje nogi na jego udach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:20 pm

- to się da zrobić szybciej niż ci się wydaje. - uśmiechnął się pod nosem. przesunął dłonią po jej łydce, do uda i zaczął namiętnie calować jej usta, drugą ręką pozywając się jej bluzeczki
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:27 pm

przebiegł ją dreszcz,bo w jaskini było trochę zimno. wtuliła się więc bardziej w niego,żeby ochronić się przed chłodem. odwzajemniła pocałunek i oplotła jego szyję rękami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:32 pm

odpiął sprawnie jej stanik i pieścił jej piersi. położył ją na tej brudnej, zimnej ziemi, niefajnie, całując jej całe ciałko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:33 pm

ściągnęła z niego jego koszulkę,żeby też trochę zmarzł, nie może być tylko tak,że ona. oplotła go nóżkami i mierzwiła włosy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:37 pm

przeszedł go lekki dreszcz zimna. zdjął z niej resztę ciuchów, przy okazji swoje też. przygryzł jej dolną wargę, wchodząc w nią gwałtownie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:41 pm

jęknęła i wygięła swe ciało w łuk. przez chwilę pomyślała,że ktoś może ich przyłapać. czy ta jaskinia uchodziła za miejsce publiczne? miała nadzieję,że nie,bo ten seks zapowiadał się tak jak mówił tony. szkoda byłoby to przerywać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:49 pm

on ani trochę nie przejmował się w tej chwili żadnymi ewentualnymi nieproszonymi gośćmi. całował i dotykał łapczywie jej ciało, nie chce mi się opisywać ;c
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia   Jaskinia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaskinia
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: