Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Molo

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:09 pm

-oj tam niemoralne - machnął ręką i złapał jej rękę i wstał i ruszyli i zacznę u niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:32 pm

stał na molo, jakis wiatr mu wiał prosto w twarz a jemu to nie przeszkadzało. w oczy jakieś promiki słonca przebijające się w tej chwili przez chmurę mu świeciły. ręce trzymał w kieszeni i nudziło mu się patrzył na morze, był w nie wpatrzony i sama nie wiem czemu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:37 pm

Ona szukała jakiejś inspiracji do zdjęć na plaży. Stanęła niedaleko chłopaka i zrobiła mu parę zdjęć. Nadawał się na modela, idealne kości policzkowe. Oparła się o barierkę i rozglądała w okół. Mimo tego, że znana jest jako osoba roztrzepana potrafiła zamilknąć i skupić się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:41 pm

tak jego kości policzkowe wiem <3.
On w sumie nie zauważył jej bo był skupiony na tym głupim morzu. tak by się nie zgodził, sam był fotografem, zanczy uczył się tego i sam robił zdjecia a nigdy do nich nie pozował., w koncu obrócił się za lecącą mewą i zobaczył anę robiąca mu zdj. wkurzył się, bo on tak nie lubi. przedszedł do niej. - ej co ty sobie myślisz?! -spytał groznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:46 pm

Spojrzała na chłopaka rozświetlonymi oczami. Już miała na niego naskoczyć. Nie cierpi kiedy ktoś chce się na nią wydrzeć. Zmarszczyła brwi i przez chwilkę milczała.
-Jeśli chcesz moge je usunąć, tylko litości. Nie rób tak groźnej miny. Zdecydowanie wolę kiedy jesteś zamyślony. Nadajesz się na modela, mój drogi. - stwierdziła i wymusiła delikatny uśmiech
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:48 pm

spojrzał na nią, zlikotwał się- okej, jak chcesz to zostaw.- tylko na to jej pozowlił bo sam tak nie raz robił bo on sowjej modelki nie miał to tym bardziej i w ogóle. - ja jestem fotografem, a nie modlem- powiedział ej to go tak obraziło ,zanczy w sumie uznała ze ejst przystojny itp ale dla niego to było coś obrażającego bo on jest fotografem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:51 pm

Przygryzła wargę.
-Fajnie wiedzieć.- powiedziała wymuszając delikatny uśmiech. Ponownie oparła się o barierkę molo i poprawiła włosy, które wiatr rozwiewał we wszystkie możliwe strony.
- Nie wiedziałam, że zareagujesz z taką złością.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:53 pm

- nie no sorry- wzruszył ramionami- zawsze jestem po drugiej stronie aparatu i tak niech zostanie, nie nadaje się na modlea a może nawet jeżeli tak to wole robic za fotografa- wzruszył ramionami trochę mu było glupio że tak na nią naskoczył, podrapał się po karku
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 6:56 pm

Zaśmiała się. Zawsze uwielbiała takie ruchy ze strony faceta. Urocze!
- Nie ma sprawy. Jak masz na imie?- zapytała z delikatnym uśmiechem. Aparat powiesiła na szyi.
Przy okazji zdążyła zrobić jeszcze kilka zdjęć małej dziewczynce przechodzącej przed nimi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:06 pm

- camil, jestem na drugim roku- odparł z dumą jakaś bo no przeszedł pierwszy rok, co dla niego było jakims cudem czy czymś, nie wierzył w to że przejdzie. - a Ty?- spytał i przyglądał się jej jak robiła zdjęcia dziewczynce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:10 pm

-Ana. Drugi rok? nic dziwnego, że cię nie znam. Jestem na trzecim.- stwierdziła z błyskiem w oku.
-Ostatni rok. Niesamowite jak ten czas szybko leci.- dodała rozbawiona. Zrobiło jej się ciepło dlatego też zdjęła z siebie dżinsową kurtkę, a na nos nałożyła okulary
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:14 pm

-a no to tak jesteś tutaj weteranka. powiedź mi czy ten ryan jest taki straszny?-spytał - w zeszłym roku miałem z jakimś innym nawet nazwiska nie pamiętam, ale go wywali ale z tym nie miałem, a jutro mamy zajecia- rzekł
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:17 pm

- Cóż, zależy jak u niego wystartujesz. Mi się z nim dobrze powodzi.- odpowiedziała i przygryzła wargę. -A tak w ogóle o jakiej tematyce zdjęcia najczęściej wykonujesz?- spytała z ciekawości. Ona osobiście fotografowała dosłownie wszystko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:21 pm

- hm najczęsciej pytasz? -spojrzał na nią i sięchwile zamyslił - raczej przyrode, wiesz zwierzęta rośliny no i krajoobrazy- już się chciał pochwalić zdjęciami zdechłej mewy ale się powstryzmał! ale i tak one były dobre
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:26 pm

Zmarszczyła brwi olewając jego pytanie.
- Nie robisz żadnych zdjęć modelom? modelkom? - zapytała przygryzając wargę.
- Chyba jestem za bardzo wszechstronna. Większość osób ogranicza się na jednym temacie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:32 pm

- robię też, ale głownie to przyroda mnie fascynuje no i jej fotografowanie- rzekł bo tak czuł- no ja w sumie tez ale mam lepsze i gorsze tematy, znaczy inaczej. bardziej ulubione i mniej ulubione- poprawił się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:39 pm

Pokiwała przytakująco głową. - Rozumiem.- spojrzała na zegarek. - Musze już spadać. Do zobaczenia.- posłała mu milutki uśmiech i poszła w swoją stronę. Muszę spadać Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 7:40 pm

- okej pa! -pożegnał ją i sobie tez gdzieś poszedł nie wiem gdzie! ;d okej! pa!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Molo - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Molo   Molo - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Molo
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: