Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przystań

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:27 pm

- tak, jako dodatek - prychnęła - może sesja... na zdechłe mewy lecą jeszcze dziewczyny, woda, piasek, przystań, dziewczyna, najlepiej jakbym się rozebrała i całuję rybę! jakbyś to dal na okładkę jakiegoś pisemka pewnie sprzedałaby się w miliardowym nakładzie - przewróciła oczami i wskoczyła na jakąś belkę, obracając się przodem do chłopaka, na pięcie. - no dobra, zamykam się, bo jeszcze na mnie naskoczysz, że Ci dokuczam czy coś - usmiechnęła się zadziornie , ale nie przedstawiła się. W końcu to chłopak powinien pierwszy powiedzieć jak ma na imię, tak mi się wydaje, tak samo jak wydawało się to Emmie. CHociaż moze ona tylko chciała tak sądzić, bo samej nie chciało jej się ponownie przedstawiać? Któż to wie. Oparła rękę na biodrze - w każdym razie ja nie jestem fotogeniczna, więc.. odpadam!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:30 pm

-nie na dodatek, tylko poza mewą taka druga sesja- wyszczerzył się. - i nie wiem czy lecą, ale chyba nie bo Ty na to nie lecisz a szkoda- wzruszył lekko ramionami zawiedzony. - a tak w ogóle jestem camil- przedstawił się tak! i to zza aparatu, a nie tak że do niej podszedłbo jest w pracy, zanczy zdjęcia robi. - jesteś fotogeniczna i ja się na tym znam, innymi słowy nadajesz się- uśmiechnął się lekko wrednie i ukucnął i zaczął pstrykac zdjęcia co po chwilę się ruszał i zachęcał ją do uśmiechu, bo miała ładny, o.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:33 pm

- ej! - pokręciła głową, gdy Camil zaczął cykać jej zdjęcia bez jej pozwolenia. - czy ja Ci pozwoliłam co! - pokręciła głową, ale za chwilę zaczęła się wygłupiać do aparatu. zaczęła się nawet śmiać, gdy prawie się wywaliła, gdy wypięła mu tyłek wprost w obiektyw , ale potem wpadła na genialny pomysł! - ej! wiem! - zeskoczyła na normalną posadzkę, ze tak to powiem, o na stabilne podłożę i zaczęła tańczyć. Ujęcia pewnie musiały być fajne. Wreszcie się odwróciła i spojrzała na niebo! - o! Carlos! - oczywiście, nie przejęła się tym, że Camil jej się przedstawił i od razu pomyliła imiona - patrz jaki piękny zachód! no.... pięknie mnie witasz na nowej ziemi matko naturo! - zachichotała i obejrzała się na chłopaka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:37 pm

zaśmiał się- sama się ustawiłaś mi do zdjęjecia!- powiedział i znów się zaśmiał. tak on miał z tego niezły ubaw i to było takie fajne, naturalne. i w ogóle było miło bo fajne zdjęcia wyszły i miał swoją pierwszą modelkę, ale on nie musi wiedzieć że jest pierwsza! a taniec był jeszcze lepszy, bo była w tym dobra on raczej nie, ale ważne że ona była dobra to było fajne sobie popatrzyć jak ktoś ładnie tańczy. -camil- poprawił ją cicho bo to było niemiłe! i w ogóle ona się nie przedstawiła. robił zdjęcia zachodowi- a Ty jak masz na imię?-spytał zerkając na nia i przekrzywiając na nią obiektyw.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:41 pm

- ou, przepraszam! musiało mi się pomylić, wydawało mi się, że mówię Camil! - powiedziała z powagą, ukrywając uśmiech. - no wiesz! dopiero potem, na samym początku wcale nie! chociaż i tak pewnie będą marne zdjęcia. - wzruszyła ramionami i spojrzała na zachód - cholera, pięknie tu. pewnie będę tutaj często przychodziła. O ile blisko jest z akademiku, bo szczerze... trochę się pogubiłam - powiedziała to prawie szeptem, jakby nie chciała psuć chwili. - jak mam na imię? hm.. a jakie do mnie pasuje? - spytała, z iskierką w oku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:46 pm

uśmiechnął się lekko, no bo co przypadki chodzą po ludziach no. - będa dobre, ja Ci mówię, jak chcesz mogę Ci potem jakieś wywołac i dac.- dodał z delikatnym uśmeichem i odłożył po chwili aparat znów na szyje przecież nie będzie robił zdjęc 24h aż ta ktego nie lubił. -jak chcesz mogę cię do akademika odprowadzić czy coś, ja znam to miasteczko mieszkam tutaj od zawsze- uśmiechnął się lekko patrząc na zachód fakt było piękne.- hmm nie wiem nie jestem w tym dobry.. basia, asia, kasia? xddd- spojrzał na nią- jestem w tym beznadziejny- zrobił smutrna minkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:51 pm

- no błagam Cię, wysil się.. tak... nudna jestem, że wymyślasz mi takie denne imiona? - skrzyżowała ręce na piersiach i wbiła w niego morderczy wzrok - bo mi moja samoocena spadnie i co? - uniosła brwi i przekrzywiła głowę. - a co do odprowadzenia... tak, myślę, że to dobry pomysł. Chociaż Ty pewnie nie w akademiku, jak tutaj nie mieszkasz, prawda - spytała,nucąc sobie w głowie piosenkę katie gray, na którą miała ostatnio niezłą zajawkę. Uwielbiała jej głos i żałowała, że nie miała jakiegoś wybitnego głosu. Chociaż faceci mówili, ze miała taki.. przenikliwy i tajemniczy. możliwe. ale do spiewania najlepszy nie był.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:53 pm

-nie jesteś nudna, to nie miało być tak- zmieszal się trochę no bo mu głupio było- tylko nie znam się na tym i w ogóle. i niech Ci nie pada, tylko mi powiedź jak masz na imię będzie prościej- powiedział i deliaktnie się uśmiechnął. - nie, nie. mieszkam w akademiku chodzę do msa, co niedziele wpadam na obiady do rodziny i w ogóle ale mieszkam jak każdy.- rzekł- w ogóle jestem na fotogorafii jak można się domyslic, a Ty na tańcu nie?-zerknął na nia. ej a ona go słucha? ;x
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 6:58 pm

- ej, to prawda , że mam tajemniczy głos? - spytała znikąd, bo postanowiła się go zapytać, cóż, jej rozmyślenia też do czegoś prowadzą. - ja? hm... Emma. - powiedziała, jak taka kocica, uśmiechając się wrednie - jak byłam mała, nienawidziłam mojego imienia. Jest takie oklepane.. kojarzy się z jakąś lalką, czy coś. O! na przykład moje koleżanki miały same Emmy jako barbie.. wolałam takie bardziej.. dostojne, rozumiesz? - spojrzała na niego pytającym wzrokiem, ale nie pozwoliła mu nawet odpowiedzieć, bo od razu się odezwała - ale wnet pojęłam, ze to imię idealnie do mnie pasuje. nie wiem czemu. No i też posiada w sobie... COŚ. i nie neguj tego, bo mi zepsujesz mój idealny tok myślenia. W zasadzie.. chyba z każdego imienia można zrobić coś sensownego, wystarczy użyć odpowiednią barwę głosu. - na chwilę zamilkła, przyglądając się mu - czyli w akademiku musi być fajnie... jeżeli nie spędzasz wolnych chwil w domu, to dobrze... i tak, jestem na tańcu, jak było widać na załączonym obrazku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:03 pm

-em tajemniczy? -spytał bo nie wiedział skąd jej się to wzieło. i w sumie kwinął głową trochę miała po chwili przemyśleń stwerdził. -ładne imię- skwitował i wysłuchał monologu dziewczyny i tak nie doporwoadziła go do głosu, jest raczej taką gadułą no! - ładne imię to jest i w sumie nie wiem nie rozumiem, dla mnie imię to imię nie przywiązuje do tego większego znaczenia i w ogóle. a poza tym jak wiesz nie jestem dziewczyną. -dodał i uśmiechnął isę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:09 pm

- za dużo gadam co..? przepraszam.. już bedę cicho - powiedziała, bo zauważyła, ze chyba przeszkadza mu ten jej ciągły monolog, Usiadła i spuściła nogi które dotykały wody, a sama oparła się jakiś pal, nie spuszczając tafli z oczu. Powoli jednak same powieki jej opadły, trudno się dziwić. Emma dzisiaj przeżyła podróż, chodzenie po nowym mieście, nowe twarze, basen, spacer po plaży, pozowanie do zdjęć Camila. Dużo, jak na jeden dzień. Pewnie się na chwilę zrobiła całkowicie cicho, toteż wyciszona prawie usypiała, ale nie chciała iść, chciała tutaj jeszcze trochę zostać, jakby bała się pierwszej nocy w akademiku. Chciała spotkać sie jeszcze z bratem, ale znając brata to nie wypali dzisiaj. Poczułaby się jak mała smarkula, gdyby pozbawiła go miłej zabawy, gdziekolwiek teraz się znajdował i z kim. Kosmyki włosów uroczo opadły jej na twarz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:12 pm

- nie no, tylko czasem mogłabyś mnie dopuścic do zdania. chyba konwersacja jest ciekawasza niż monolog?-uśmiechnał się uprzejmie nie chciał jej zgasić, to jej gadanie i to zaangażowanie było urocze na swój sposób. usiadł koło niej i patrzył przed siebie. - masz tatuj kogoś?-spytał bo był ciekawy, czy ma przyajciół czy coś może rodzeństwo. spojrzał na nią i wziął deliaktnie jej kosmyk włosów za ucho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:16 pm

- mam. - skwitowała krótko - dosyć bliską osobę. - dodała cicho - i fakt, wiem.. tylko jak ja się rozkręcę.. to wiesz, trudno mnie pohamować. rodzice jak mnie robili musieli chyba przy tym gadać, a nie wrzeszczeć. - stwierdziła i otworzyła lekko oczy, gdy zabrał jej kosmyk z twarzy, ale po chwili znów je zamknęła. - jestem taka zmęczona, ze nie wiem jak ja dojdę do mojego pokoju - jęknęła - jeszcze ta zmiana... i boję się jutra, pierwsze zajęcia, pierwszy kontakt z moim rocznikiem... a jak mnie nie zaakceptują taką, jaką jestem? ja się nie zmienie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:19 pm

spjrzał na nią z uśmeichem było miła i fajna no i jak mówiłam urocza w tym wszytskim. słuchał jej uważnie jak mówiła na temat swoich rodziców i w ogole że ma bliska osobę, to było dobre. - to może już pójdziemy?-spytał bo jak jesy zmęczona to może chce się położyć. - nie bój się, ludzie sa tu strasznie zakręceni, a Ty jesteś fajna naprawdę. polubia Cię- powiedział to tak fajnie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 7:27 pm

poszli sobie do akademiku, bo ja lece!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przystań - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przystań   Przystań - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przystań
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Obrzeża :: Plaża-
Skocz do: