Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chiringuito

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:38 pm

Chiringuito Sunset%20beach%20club%20chiringuito
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:40 pm

No to wbili sobie tutaj, po drodze trochę się ścigali i biedny Easy się spocił, ojej, Julia będzie się za to smażyć ogniu piekielnym. Padł na krzesełko, wzrokiem taksując blondynkę w białym bikini, która uprawiała birny jogging po plaży, i osttakiem sił zamówił sobie jakiś soczek burżujski, świeżo wyciskany z owoców leśnych blablabla. Julia też sobie coś zamówiła, ale nie wiedział co, bo był za bardzo zajęty umieraniem. Dostał swój burżujski sok, wypił trochę i jakby w niego siła wstąpiła!
- Więc,, opowiedz mi, jakim cudem doszłaś do takiej wirtuozerii w koszykówce - wyciągnął się wdzięcznie na krzesełku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:55 pm

Też się zdyszała, bo biegli trochę długo. Wylądowawszy na krześle, dyszała ciężko i ostatkiem sił zamówiła sok, malinowy powiedzmy. Poczuła ulgę, gdy poczuła słodki smak malin. Przyglądała się jakiemuś zegarowi, co wisiał na ścianie kawiarenki.
-Od dziecka w nią grałam, więc jakoś tak się wyrobiło-powiedziała z uśmiechem-Wiem, że to dziwne, wielu się dziwiło jak widziało, że dziewczyna całkiem dobrze gra-dodała.
Spojrzała na swoje uda, bo miała krótkie spodenki, to widziała chude szkapy. Pf. musi przytyć kilogram.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 4:58 pm

- Dobrze grasz - powtórzył i uniósł szklankę, pijąc do niej. - Koszykówka to kolejna rzecz w moim życiu, której nie może zdzierżyć mój ojciec.
Wyjął z kieszeni blackberry, obrócił je w dłoniach, sprawdził, czy Chase mu odpisał, stwierdził, że nie i schował go z powrotem. Podrapał się po głowie w wyczekiwaniu na odpowiedz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:03 pm

Spojrzała na niego. W sumie, można było powiedzieć, że wyglądał na takiego, co ma wszystkich w dupie. Alkohol i te sprawy.
-To ja jestem przy tobie grzeczną córeczką tatusia-zaśmiała się słodko i napiła się soku. Chciała przełożyć nogi, a przez przypadek kopnęła chłopaka w kolano-Yhm przepraszam-powiedziała, na prawdę przeprosiła. A nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:08 pm

- Spoko, nic się nie stało - odruchowo chwycił się za kolano, w sumie nie wiem, pewnie to się jakoś w biologii nazywa. - Wiesz, ale to nie ma nic wspólnego z moim imprezowaniem. On chce, żebym przejął kiedyś jego firmę, a nieruchomości to nuuuudy - podkreślił, kręcąc szklanką, żeby się fajnie soczek w niej falował. Znowu komuś opowiada historię swojego strasznego, fajnie, nie?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:12 pm

Pokiwała głową, że rozumie. Jej brat miał odziedziczyć firmę po jej ojcu, a też nie chciał. Chyba ma ona brata, nie pamiętam. Uśmiechnęła się lekko i napiła się swojego soku. Był całkiem smaczny. Tak, był smaczny.
-Mam pomysł-powiedziała-Chodźmy się kąpać-pokazała na plażę i wodę i w ogóle. Taaak, dawno się nie kąpała w oceanie/morzu czyms tam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimePon Mar 29, 2010 5:16 pm

- No okej - kiwnął głową, dopił soczek, wyjął ze spodni jakąś kasę. Rzucił na stół, ile tam miało być,w sumie nawet nie wiedział, najwyżej napiwek będzie duży. I się zmyli. I teraz ty zacznij, tak dla odmiany

e: no ale julka sobie przypuśćmy w połowie drogi przypomiała że musiała pranie odebrać, więc Easy na pożegnanie strzelił jej fotkę i poszedł do domu, znaczy ee do szkoły.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:10 pm

przyszła tutaj z czejsem, bo mi się tutaj podoba, pewnie też sprzedają tu ciasta, prawda. zajęli stolik z bardzo ładnym widoczkiem. - noooo, teraz możemy spokojnie pogadać - wyszczerzyła się, podając mu kartę, żeby sobue wybrał ciacho. - opowiedz mi o wszystkim.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:12 pm

to wybrał jakąś szarlotkę czy coś i kawę zwykłą on tam długo nad tym nie mysli, fajny jest w tym ja tak nie umiem ;x. zmarszczył brwi nieco.- zanczy o czym mam Ci opowiedzieć?-spytał bo nie za bardzo wiedział czy ma coś konkretnego na mysli, bo on nic nie wie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:15 pm

miszel zamówiła sobie tylko zwykłą kawę, pięć kalori! - o czym chcesz, przecież tak dawno cię nie widziałam, że kompletnie nie wiem. pewnie cały czas się włóczysz za jakimiś dziewczynami, że cię złapać nie mogę. - mrugnęła do niego.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:25 pm

zaśmiał się- a ja myślałem że coś przeskrobałem czy cos i masz cos konkretnego na mysli- powedział z usmiechem i odłozył aparat - no tak łażę z aparatem i z dziewczynami i mamy dziewicę w szkole a nawet dwie!- powiedział okej, są 4 w sumie ale ciii on tego nie wie.- a tak poza tym to musisz się ze mną znów umówic na zdjęcia- bo pewnie w zeszłym roku coś takiego mieli, to w tym roku chce też.- po tym jak wygrałaś w topliście to w ogóle nie możesz się zgadzać innym tylko mi, dobrze?- spytał on się nie dzieli. - teraz Ty mów co u Ciebie i co to była za minka na apelu- uniósł brew pytająco.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:30 pm

klub szalonych dziewic xd. - dziewice jeszcze istnieją? - okej, nikogo nie dyskryminuje! - a toplista, kurczę, - roześmiała się cichutko. - przecież wiesz, że zawsze będę tylko twoją modelką. - wysłała mu buziola przez stolik. - a tamto. - spojrzała na swoje paznokcie. - dan twierdzi, że mnie nadal kocha, no cholera.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:34 pm

-widac tak, ale to one są fajne znaczy bycie dziewcą chyba znaczy rozdziewiczanie jest fajne- uśmiechnął się.- no i ma tak zsotać na zawsze bo się obrażę i ci nie pozwolę u nas ani nocować ani nic -zaśmiał się mówił na żarty ofc ale i tak chce mieć ją dla siebie. - a ten idiota? - nie lubił gościa, przykro.- nie przjemuj się jest o wiele więcej fajnych gosci w tej szkole. nie mówiąc o mieście- uśmiechnał się na pocieszenie
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:39 pm

- o proszę, tu cie mam, chcesz je rozdziewiczyć, najlepiej wszystkie naraz. - napiła się swojej kawy, co ją kelner właśnie przyniósł. - na zawsze, na zawsze. ja się wcale nie przejmuje, znaczy wiesz, że jestem okropnie zazdrosna o wszystko. - wzruszyła ramionkami.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:44 pm

spojrzał w swoja szarlotkę i ta kawę co im właśnie przyniesli. nakryła go i zaraz zbeszta! - może?- dobra to był dla niego koniec tematu bo go zabije tu zaraz- no wiem wiem, ale nie warto. był dupkiem więc po co być o palanta zazdrosnym?- wzruszył ramionami
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:46 pm

- niezłe sobie stawiasz cele, powodzenia. - mrugnęła do niego, wcale a wcale nie była zła. - czeeeeeeeejs, on nie był dupkiem, to ja byłam szmatą! - jęknęła.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:48 pm

to si.- ej, nie. moim celem jest być dobrym fotografem- rzekł, bo tak było a to to był wybryk albo może zachcianka? nie wiem. - nie, ty nie byłaś szmata, i nie mów tak nawet, on był dupkiem- powiedził, ej bo to jego przyjaciółka i nie ma tak mówić.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:53 pm

- już jesteś cholernie dobry, można być bardziej? - uśmiechnęła się całkiem szczerze. - dan nic mi nie zrobił. - upiła kolejnego łyka kawy. - nie mówmy o tym. daj zobaczyć zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:55 pm

-można, a wręcz trzeba by mieć siłę przebicia- poiwedział on był w ogole w stosunku do siebie bardzo krytyczny.- może i nic.- wzruszył ramionami i pokręcił twierdząco głową.- tylko nic nie zepsuj- zaśmiał się ,zawsze jej to mówił jak dawał jej swój skarb. w aparacie było wszytsko dziewczyny i jedna mu pozowała jako modelka, chole! to była no i natura i dzieci i dziadkowie w parku w centrum miasta sporo tego było.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:00 pm

- oj czejs, czejs, uwierz w siebie w końcu. - przeglądała zdjęcia, uśmiechając się pod noskiem. - o chloe, mieszkam z nią, urocza.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:02 pm

-znasz ją?!-spytał i się zakrztusił - ale fajnie, zaporsisz mnie kiedyś do was cnie?-spytał z usmiechem i taką prosbą, no. - ona jest fajna i ładna i nadaje się na modelkę też- powiedział - i była druga w tej topliście- wyszczerzył się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:05 pm

- oooo, czejsowi bije szybciej serduszko jak myśli o chloeeeeeee, urocze. - uśmiechnęła się. - jesteś zaproszony cały czas, nie zadawaj głupich pytań.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:09 pm

-cicho nie bije! mi bije zawsze normlanie. - powiedział oburzony. - Ty lepiej powiedź czy jakiegoś nie wychaczyłaś chłopaka, bo wiesz muszę go sprawdzić- zaśmiał się, zachowuje się trochę jak starszy brat, miłe cnie?
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:12 pm

milusie - dobra, dobra, już się tak nie denerwuj. to kiedy wpadasz? - uśmiechnęła się. - mam wrażenie, że długo, długo nie będziesz musiał nikogo sprawdzać. - wzruszyła ramionami. - gdzie easy się podziewa ostatnio?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chiringuito Empty
PisanieTemat: Re: Chiringuito   Chiringuito Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chiringuito
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Restauracje&Kawiarnie-
Skocz do: