Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Miu Miu

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Miu Miu Empty
PisanieTemat: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:36 pm

Miu Miu 2uypvmd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:27 pm

stałą przed butikiem i patrzyła na wystawę zastanawiając się czy wejść czy nie wejść. nie miała sukienki na bal, a bal już jutro, więc przydałaby jej się jakaś sukienka, ale była taka niezdecydowana.... szukała w ogóle wzrokiem czy mają tam coś ciekawego, ciągle stojąc przed.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:39 pm

szedł właściwie do supermarketu, bo nie miał żadnego prowiantu u siebie w pokoju. i tak kiedy szedł to zauważył chloe, która stała przed wystawą i pewnie jak to dziewczyny zastanawiała się czy wejść czy nie. od razu się rozpromienił i niemalże na skrzydłach radości znalazł się obok niej w mgnieniu oka. -cześć chloe! co robisz? -przywitał się, trochę głupim pytaniem. choć z drugiej strony niby czemu miało być głupie? dla niego nie było na przykład do końca jasne, dlaczego chloe stoi przed sklepem, zamiast do niego wejść.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:44 pm

no właśnie, mogła np wdepnąć w gumę i nie mogła odkleić buta od płyty chodnikowej xd ucieszyła się na jego widok, bo już od razu wiedziała, że pójdzie razem z nią na zakupy i pomoże jej w wyborze, bo sama miała z tym pewnie kłopoty a bryan miał dobry gust. - czeeeeść! no właśnie tak się zastanawiam czy wejść. bo wiesz, jutro jest bal, a ja nie mam się w co ubrać.... - przycisnęła wargi do siebie - a ty się na niego wybierasz? - spytała, bo chciała wiedzieć czy będzie na balu czy nie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:47 pm

Zaśmiał się. -dziewczyny i te wasze problemy. może wejdźmy do środka to się przekonamy co tam jest i czy coś wybierzesz na ten bal. -objął ją ramieniem, całkiem po przyjacielsku i weszli do sklepu. -niby zapisałem się,ale nie wiem czy iść. z jednej strony głupio odpuścić sobie, może być fajna impreza. -a tak naprawdę to ja jutro będę świętować 18stkę i mnie nie będzie ;c dobrze,że została jeszcze sobota.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:53 pm

mnie też jutro nie będzie, bo idę do kina na maraton, ale jest sobota, no właśnie. i wszystkiego najlepszego jeszcze raz, stara jesteś! ;d
to weszli do środka, w ogóle stęskniła się trochę za bryan'em, bo nie widziała go całe wakacje. - pójdziesz, pójdziesz, zobaczysz tak się skończy, że pójdziesz. - uśmeichnęła się - w końcu ja tam będę! - rozłożyła ręce tak jak na avku i zaczęła się rozglądać. - w ogóle dawno cię nie widziałam, wiesz! - odparł odkrywczo. prawie jak kolumb normalnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 7:58 pm

dziękuję,dziękuję :d ah no wiesz, przeraża mnie ta dorosłość, tyle spraw muszę załatwić xd
-jeśli będę musiał siedzieć sam w pokoju przed tv to pewnie,że pójdę. może wylosuję jakąś ślicznotkę i wieczór minie mi całkiem sympatycznie. -mrugnął do niej okiem. w sumie to nie obraziłby się, gdyby trafił właśnie na chloe. byłby pewny,że impreza w jej towarzystwie się uda, bo po pierwsze znali siebie i swoje poczucie humoru. a po drugie to nie wiem co... -no to prawda, dawno się nie widzieliśmy. ale teraz to nadrobimy, no nie. - kurde, mam wrażenie jakbym grała gejem :d może dlatego,że mitch w skinsach gra geja xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:05 pm

ej no same problemy xd właśnieee, ale maxie był fajny ;d
- no ciekawe kogo ja wylosuję - zamyśliła się na chwilkę, ale nie miała jakiegoś faworyta w głowie, po prostu chciała się dobrze bawić, nieważne z kim! byleby ten ktoś potrafił się dobrze bawić. - fajnie, mógłbyś to być ty, fajnie by było - powiedziała sympatycznie. - nadrobimy. właśnie to robimy! - odparła i zauważyła jakąś fajną sukienkę - co powiesz o tej? - spytała przykładając do siebie wieszak z sukienką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:09 pm

-to samo sobie pomyślałem, że fajnie by było gdybyśmy wylosowali siebie. -zaśmiał się przeglądając w roztargnieniu jakieś sukienki,żeby jej doradzić jak dobry przyjaciel. potem ona pokazała mu jedną. przypatrzył się dokładnie. -no nie wiem, podoba ci się? nie jest trochę za długa? -zapytał. no bo powiedzmy,że sukienka ta była za kolana, do połowy łydek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:14 pm

no bez przesady takiej długiej to by może nie wybrała, ale mógł sądzić, że była długa. ona zresztą i tak zrozumiała to po swojemu, bo wiadomo faceci... roześmiała się wesoło. - oj wy faceci to najchętniej widzielibyście dziewczyny w kusych spódniczkach........... - dobra bo to był jednak bal, zapomniałam, więc mogła być taka długa ;d - czemu, taka długość ci nie odpowiada? - przyjrzała mu się bacznie, czekając na jego argumenty. chociaż sama zaraz upatrzyła o wiele ładniejszą o krótszą, co by mu się na pewno spodobała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:16 pm

-no bo wyglądasz w niej jak zakonnica! no ale nie wybieraj też zbyt krótkiej, taka przed kolano będzie idealna. -matko, on to jakaś tragedia dzisiaj ;c gej jak nic :d nie szukał za nią takiej sukienki przed kolanko, tylko czekał aż sama to zrobi. on był dzisiaj głosem doradczym.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:20 pm

e tam, tylko doradza koleżance :d znalazła więc taką idealną i zaciągnęła go do przymierzalni. tzn pod przymierzalnię, bo do właściwej przymierzalni weszła sama, chociaż pewnie chętnie wszedł by z nią. - poczekaj chwilkę, postaram się pospieszyć - krzyknęła, choć to nie było konieczne i zaczęła się przebierać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:28 pm

początkowo grzecznie stał na straży, gdyby jakiś nieproszony gość chciał wtargnąć do chloe. rozglądał się po wieszakach i półkach, ale nie można tak w końcu cały czas. odwrócił się i zerknął dyskretnie za zasłonkę. -i jak tam? pokażesz mi się? -spytał wesoło i z powrotem się odwrócił,żeby czasem ona go nie przyuważyła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:30 pm

- yhmm, mam problem - mruknęła wyglądając zza zasłonki - zamek - odparła uśmiechając się do bryana i odwróciła się do niego plecami, pozwalając by zapiął jej sukienkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:39 pm

tradycyjny chwyt z tym zamkiem od sukienki na plecach :d -jasne,jasne. -ucieszył się,że może pomóc i odgarnął jej włosy,żeby czasem nie wplątały się w zamek, auć! delikatnie,żeby nie zniszczyć zapiął sukienkę i zrobił 2,3 kroki w tył,żeby zobaczyć pełnowymiarowy efekt. -no chloe! wyglądasz w niej bosko! lepszej nie znajdziemy! -powiedział pewnym głosem, bo naprawdę dziewczyna wyglądała olśniewająco, a jeśli do tego dojdzie fryzura i makijaż to już w ogóle odlot.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:42 pm

no, przypomniałaś mi o tym jak marie zapinała cherry xd
- tak? to dziękuję ci za pomoc, kochany! - z tego wszystkiego nawet uścisnęła go i cmoknęła w policzek a potem zniknęła znów w przymierzalni, oczywiście znów musiał jej pomóc z zamkiem..a potem się rozstali w dobrych humorach i jeszcze raz mu podziękowała za pomoc w wyborze i potem się pożegnali, bo ja i tak zaraz idę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimeCzw Kwi 08, 2010 8:46 pm

i nawet dobrze, że tak zgrabnie to zakończyłaś, bo ja właśnie też zaraz idę :d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:52 pm

nie wiem czy tu można było kupić buty,ale mnie to g... obchodzi. nadal pewnie wisiała na jego ramieniu. -judee, postawisz mnie już na ziemię? -zapytała już nieco uspokojona. minęła jej pierwsza faza złości. być może przyjdzie druga, jeśli wybierze sobie jakieś pantofelki,ale okaże się,że nie ma jej numeru. a tak na marginesie, to jude ładnie pachniał i cały czas jak wisiała na tym jego ramieniu to miała nochal schowany w jego szyjce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 8:59 pm

myślałam, że pod pachą! wcale się nie zmęczył, jak tak z nią szedł. i aha! buty były, ale chorobliwie drogie. no cóż... skoro takie chciała to będzie miała. nawyżej nie zje nic przez pół roku ;c - no już, już. - postawił ją w tym jednym buciki na podłogę, a pani sklepowa patrzyła na nich jak na złodziei ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 9:06 pm

teraz jednak żałowała,że ją postawił na zimnych płytkach. zauważyła jedną parę pięknych bucików, jednak nie tak pięknych jak te zniszczone. w każdym razie wyrzutów już dżudowi robić nie będzie. -o, chcę te! przepraszam, czy jest rozmiar 37? -spytała uprzejmie pani sklepowej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 9:10 pm

spojrzał na kobitkę, która ociągała się ogólnie i miała ich w dupie, kazała poczekać, zniknęła gdzieś na zapleczu. - ej, szeri, bierz wszystko co ci się podoba i spadamy, póki nie wróciła. - zażartował i spojrzał na psa za drzwiami sklepu. patrzył na nich tęsknym wzrokiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 9:18 pm

zachichotała cicho. -oszalałeś, przecież tu są kamery. -potargała go po włosach. wiedziała przecież,że z tym żartuje. -chyba produkuje dopiero te buty... -powiedziała z niesmakiem, kiedy pani nie wracała od ponad 10 minut. a herkules jest herkulesem, więc wytrzyma bez nich jeszcze kilka minut.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 9:22 pm

pewnie, że wytrzyma. ale pani już wróciła i szeri oznajmiła, że nie. nie ma rozmaru, że jest tylko 38 i 36! ale jej rozmaru nie ma. no to się cały jude wkurzył i zrobił im rumbę w tym sklepie, jak silny w wojnie polsko ruskiej, w tej knajpie xd no okej! nie zrobił. przestąpił z nogi na nogę. - wybierz sobie inne, szeri.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 9:37 pm

Posmutniała, nie była wściekła,ale jej się smutno zrobiło. -cóż, to może te? -wzięła pierwsze lepsze z brzegu. już teraz nie chodziło o to czy ładne były czy nie, chciała tylko je założyć i wrócić do domu, najlepiej domu dżuda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 9:42 pm

-okej! - ucieszył się, ze znalazła swoje ulubione. zapłacił nawet, jako, że jest fajny i uroczy i nawet dorzucił do tego ładny naszyjnik z wisiorkiem w kształcie wisienek! dwóch. słodko, nie? pani też się uczieszyła, że już sobie idą i będzie mogła wrócić to rozmowy w sekstelefonie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miu Miu Empty
PisanieTemat: Re: Miu Miu   Miu Miu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miu Miu
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Sklepy-
Skocz do: