Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Energy

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Energy Empty
PisanieTemat: Energy   Energy Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:29 pm

Energy Nightclub-theme
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 6:46 pm

niedziela, dzień wolny, koniec weekendu, jutro praca. przerażała go perspektywa kolejnego tygodnia z bandą wrzeszczących studentów, którzy nie kochali, tak jak on, historii. siedział przy barze ubrany w swoją ulubioną, hawajską koszulę, popijał szkocką i rozmyślał, którą dziewczynę poderwać. miał w szkole na oku parę, ale na razie nie mógł się wyjawnić. nie mógł wyjawnić swoich potrzeb seksualnych. gdyby tak przez przypadek się wydało...wróciłby do więzienia, tym razem nie do poprawczaka. co to to nie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 6:51 pm

ożesz kurwa, co to za typ?! siedziała obok niego, znaczy teraz siedziała. jeszcze sekundę temu tańczyła z koleżankami na parkiecie. - mojito! - zawołała do barmana sadzając tyłek, chudy i kościsty na stołku barowym. zarumieniła się, co czego swoją tendencję miała widząc pana od historii. ostatnio na zajęciach trochę podpadła, bo powiedziała, że podziwia ivana groźnego za determinację, a jimmy ją zbeształ mówiąc, że nie ma w tym carze za grosz cnoty, za grosz cechy do podziwu. - dobry wieczór. - wymruczała nieco wcięta, bo to jednak nie był pierwszy jej drink.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 6:55 pm

siedział, pochylony nad swoją szklanką szkockiej i rozmyślał o poderwaniu tej nowej babki z gimnastyki...ooo tak, to była sztuka. kim on był? psycholem, a za razem nimfomanem. oto dwie cechy, które opisują Jamesa.
-dobry to nie on był, dopóki Cię nie spotkałem, vancośtam-wymruczał, także lekko spity. pił już prawdopodobnie czwartą szklankę szkockiej, a że słynął ze słabej głowy, to już nie jego wina. uśmiechnął się kokieteryjnie, a za razem nieco ... pijacko. wiesz, o co mi chodzi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:00 pm

trochę się skrzywiła na ten widok, jednak udała, że to uśmiech! - o, też tak myślę. - zaśmiała się. jeju, pociągali ją starsi panowie, co sobie w tej chwili uświadomiła bawiąc się rudym puklem swoich włosów, które teraz były lekko falowane, takie hollywoodzkie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:08 pm

przyjrzał się dziewczynie, mierząc ją od góry do dołu, nieskromnie, niedyskretnie. uśmiechnął się typowo psycholsko, ale się opamiętał, nim dziewczyna to zauważyła. napił się szkockiej i poprosił o jeszcze jedną szklankę.
-ładnie wyglądasz-jego dłoń powędrowała na jej kolano, lecz po chwili wziął ją z niego. jeszcze chciał się opamiętać, jeszcze nie był czas na zagrywki-bardzo kusząco-wymruczał jej do ucha.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:11 pm

podrapała się za uchem, tam gdzie się wcześniej wypsikała bardzo uwodzicielskim zapachem, jakimś takim mocnym, ale za razem finezyjnym, zaczepnym. na pewno mu się spodobał, jeszcze bardziej na niego podziałał. - dziękuję, panie profesorze. - uśmiechnęła się do niego szeroko i napiła się orzeźwiającego drinka. ona była krucha, chudziutka, słaba. taką też miała głowę. już świat wirował jej przed oczami od pewnego czasu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:13 pm

przybliżył się do niej, jeszcze bardziej-gdy słyszę, te słowa z twoich ust, czuję, że zaraz mój członek wybuchnie-szepnął jej do ucha i zaciągnął się seksownym zapachem za uchem dziewczyny. czuł, że na serio jego członek zaraz eksploduje. o nie, obudził się w nim nimfoman-chodźmy stąd, mam na Ciebie wielką ochotę-wyszeptał, gładząc jej uda dłonią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:17 pm

oja, sikam z avatara xd
zachichotała się. - może trochę zwolnijmy, postaw mi drinka, potańczmy... poudawajmy, że chcemy poflitrować, co? - uniosła brwi i dopiła drinka przesuwając dłonią po jego kroczku. poczuła jego maszynę, uu. właśnie, powiedziałą: - uuu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:20 pm

jego maszyna była całkiem spora! i to nie tak, ze jak był podniecony. na codzień miał całkiem spore klejnoty, co powodowało wielkie zdziwienie wśród seksualnych partnerek Jimmy'ego.
-więc chodźmy tańczyć, kocico-wymruczał, kładąc dłoń na jej pośladku. drugą zaś pociągnął ją na parkiet i od razu rzucili się w wir erotycznego tańca, pełnego wzajemnego pożądania.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:27 pm

jak zwierzęta podczas godów? to straszne. - jak ma pan profesor na imię! - krzyczała do niego próbując zgłuszyć dźwięki okropnej, klubowej muzyki. a była to muzyka energetyczna, jak nazwa klubu. w ogóle to komuś grała muzyka podczas minuty ciszy u mnie na apelu......techniawa, uumc uumc. zastanawiała się, czy na pewno on się chce z nią przespać, czy czasem nie chce zobaczyć, czy puszczalska jest. może mają jakiś projekt w szkole? trochę się bała, no co!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:30 pm

chciał się z nią przespać, porządał ją!!! przybliżył ją do siebie, ściskając mocno jej pośladki i pocałował ją namiętnie, z języczkiem, jak zawodowiec. był zawodowcem, świetnie całował, przecież miał ogromne doświadczenie!
-Jimmy jestem, nie mów do mnie profesor-wykrzyczał po pocałunku, a potem wolną ręką zaczął ją dotykać, tu i tam. napalony był!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:35 pm

czuła jego ręce na swoim ciele. - dobra, chodźmy do ciebie, jimmy... - teraz ona go pocałowała, bo lubiła smak dobrej whisky. a on jeszcze tak męsko pachniał. tak zwierzęco. ona się zmieniła. jeszcze do niedawna była dziewicą, damą niemal bez nałogów z dobrym startem, z chęcią pójścia na jakiś bardzo dobry kierunek studiów, na yale albo oxford w wielkiej brytani. teraz miała ochotę tylko zrobić loda profesorkowi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:37 pm

zadrżał, czując jej usta na swoich, jej język spajający się z jego językiem.
-chodźmy, mieszkam niedaleko-wymruczał i poszli do niego oczywiście co zaułek całując się i obmacując.


zacznę ;3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:10 pm

był sobie tutaj brandon, bo ja uważam że on jest fajniejszy od camila, znaczy inaczej camil jest dziwny i dlatego dalej jego. siedział i w samotności sączył piwo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:12 pm

ale brandon to ten co był z miszelą i dla niego rzuciła dana! xd chyba to on. xp no nieważne. skoro jest najfajniejszy to moja cnotka niewydymka afrodyta go znała i nawet pili razem w tej chwili mojito bo ona lubi mięte i limonkę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:15 pm

ta kto byl ten koleś, tak. wiem ze go dan lubi xdd no okej to pili razem i rozmawiali o starych dobrych czasach jak byli piękni i młodzi, okej nie. fordzia opowiadała mu o lekcji on jej mówił co ma na wykładach i w ogóle powiedział ze osttanio był z miszel na basenie, bo on znał ich histroię.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:28 pm

jezu, zresetowałam nogą komputer ;x
-oja... właściwie to czemu się rozstaliście? - zapytała mieszając słomką w szklence. przyglądała się jego długiemu czołu. było zabawne, bo czuła, że jej cała twarz ma mniejszą powierzchnię od jego czoła. ale to takie moje spostrzeżenie, bo sama mam wysokie czoło i go nienawidzę, tyle na temat.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:32 pm

też tak czasem mam.
to sobie grzywkę czy coś zrób nie będzie tak widać, chyba. nie wiem nie mam, a nie jesteś na jakimś fryzjerstwie. -hm, w sumie nie wiem wiesz my jakoś bylismy razem ale jakoś nam się drogi rozeszły, bo tak każdy miał potem kgooś na boku, nie wiem może nie dorosliśmy wtedy- wzruszył ramionami i wziął wiekszy łyk
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:36 pm

mam grzywkę xd ale tak na dobrą sprawę większość modelek ma półkilometrowe czoło, więc się wcinam w kanony xdddd szkoda, że niska jestem, ach! wzruszyła ramionami. - na puszczalstwie nic się nie zbuduje. miszel teraz znowu jest z danem, wiesz? i się nie puszcza. więc możliwe, że dorosła. - kiwnęła głową. nie wiem, skąd wiedziała takie nowinki. może czyta pudelka, a tam jest napisane o miszeli? nie wiem xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:41 pm

no widzisz xd też jestem niska i też to przykre. -no niby tak. -pwoiedział co do związku a słysząc dalszą częśc o miszel podrapał się po karku- hm? tak mówisz? nie mówiła mi nic o tym danie, pożalsię boże. - rzekł spokojnie, jemu to wisało i powiewało
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:47 pm

-a kiedy się widzieliście? - spojrzała na didżeja, który szczerzył kły zza konsolety. nawet frodzia się ładnie, wystrzałowo ubrała do tego klubu. siedziała tu z brendonem (swoją drogą, gejowskie imię xd) od jakiegoś kwadransa i paplali o gównianych rzeczach, zwierzała mu się nawet z nieczystych myśli związanych z mężczyznami. mówił, że powinna spróbować seksu. ech! a ona przecież jest w klubie czystych nastolatków.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:51 pm

czemu gejowskie? ja w tym gejowskiego nie widze xd - wczoraj, tak wczoraj na basenie razem bylismy - powiedział bo tak było i było miło ale teog nie powiedział. taka namawaił ją do seksu i pewnie powiedziała mu o justinie to jej powiedział że tym bardziej skoro taki się syzkuje to niech idzie z nim do łozka, bo mu nie chodziło że z byle jakim tylko z tym do kóerego coś czuje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:55 pm

kiedyś miałam taką postać xd była gejem. to może dlatego, sama nie wiem.
-oja, basen to kurczę strasznie romantyczne miejsce. - roześmiała się. - tym bardziej, że jak się nie zmyje tuszu to ohydnie wygląda. - ona tak kiedyś zrobiła i było jej przykro, bo podobał jej się ratownik, a on się z niej wiecznie od tamtego czasu śmiał ;c ale ona się boi, że nie da sobie rady w łóżku. powiedziała mu nawet, że się jej oświadczył kwiatuszkiem zawiązanym na paluszku w parku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:58 pm

też sie zaśmiał- wolała to niż obiad, poza tym na basenie były zjeżdżalnie było fajnie- powiedział - miszel jest ogólnie fajna, ja nie widzę żeby się zmieniła, ale no to moje zdanie- skończył temat i swoje wywody w myślach na jej temat. a on powiedział że jak facet coś do nie jczuje i wie że ona dziewica a wie na bank to że jąwprowadzi i będzie miło, choc pierwszy raz boli, pocieszał ją i cieszył się jej jak nie wiem co to wyglądało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Energy Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Energy
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Kluby nocne-
Skocz do: