Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły

Go down 
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły Empty
PisanieTemat: Głosowanie na przewodniczącąprzewodniczacego szkoły   Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 8:17 pm

Nadszedł czas głosowania, ołówki w dłonie! Oto kandydaci:

1. Kandydatka numer jeden - Marie Free

Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły Dccu8y

witam! nazywam się marie free, jak wiecie, a jeśli nie to już teraz wiecie jestem uczennicą trzeciego roku fotografii i kandyduję do samorządu uczniowskiego naszej szkoły. uważam, że moja osoba przyda się w samorządzie, bowiem naprawdę interesuje mnie życie szkoły i sama nie wiem czemu wcześniej nie kandydowałam na przewodniczącą szkoły, bo myślę, że dobrze spisałabym się na tym stanowisku. obiecuję, że wasza nauka nie będzie nudna, myślę o organizowaniu imprez szkolnych, tj różnorakich balów, imprez okolicznościowych, a także np. ognisk na plaży czy też w innym miejscu, co tylko jeszcze bardziej pozwoli nam się zintegrować (zwłaszcza pierwszym klasom, bo może jeszcze niektórzy czują się u nas zagubieni /no na pewno../ ). jeśli moje wystąpienie przemówiło do was głosujcie na mnie, a jeśli nie to trudno.. głosujcie na innych. z poważaniem, marie!

2. Kandydatka numer dwa - Ruby Walker

Oddaj swój głos na mnie!

Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły 975o3a

Nazywam się Ruby Walker, startuję w tegorocznych wyborach do samorządu szkolnego. Jestem uczennicą II roku, na kierunku gra na instrumencie. Gram od 6 roku życia na pianinie, co wielbię i kocham, natomiast za naukę gry na gitarze zabrałam się dopiero w wieku 11 lat. Trzeba przyznać gitara a tym bardziej pianino to moje dziecko, oddałam temu można powiedzieć moje serce. Wiele osób pewnie mnie zna czy to z korytarzy, czy z poza szkoły. Chociażby z tego, iż na każdym przedstawieniu bądź uroczystości przygrywam na pianinie. W ostatnim konkursie talentów, który odbył się w zeszłym roku szkolnym zajęłam dobre drugie miejsce. Jednak dla mnie muzyka jest czymś więcej jak sposobem na życie, jest wręcz dla mnie całym życiem. W życiu stawiam na przyjaciół, rozwijanie własnych zainteresowań i spełnianie marzeń. Uważam też, że każdy z nas ma prawo do swojego zdania i do głoszenia jego otwarcie, dlatego chcę zostać przewodniczącą szkoły, by w imieniu was wszystkich uczniów naszej szkoły przemawiać na forum szkoły, załatwiać wszystko co potrzebne, aby ten rok był niezapomniany dla nas wszystkich, a także by każdy z nas zauważył co jest najważniejsze w życiu by przeciwstawiał się przeciwnością losu i szedł przez życie, które nie jest proste z uśmiechem na twarzy. Co prawda jak każdy mam swoje wady też, może niektórzy z was mają o mnie jakieś zdanie i nie jest ono do końca dobre, to jednak pomyślcie czasem że nie jestem idealna, bo idealnym być się nie da. A żeby móc oceniać ludzi trzeba ich poznać, a na poznanie potrzeba czasu, więc czasem poczekajcie z swoją oceną zanim wydacie nad kimś wyrok. Uważam, że na tą posadę się nadaję, w końcu jak wiele was wie jestem osobą towarzyską, wygadaną a także bezpośrednia i otwartą. Mam dobrą opinię wśród grona pedagogicznego, a przede wszystkim chcę coś zmienić i to zmienić na dobre! Domyślam się, że każdy z a was wie czego oczekuje od przewodniczącego szkoły, a ja mam nadzieję odpowiadam na nie. Tą funkcję wcześniej wykonywałam dwa razy, wiem z jakim ogromem pracy musi się zmierzyć osoba podejmująca się sprawowania danego stanowiska, jednak wiem że sprawa też ono wiele radości i szczęścia i jestem pewna, że przejdziemy wszyscy te trudności, jeżeli tylko mnie wybierzecie. Każdy z was ma jeden głos, jeden ale i tak bardzo ważny dla mnie. Pamiętajcie każdy głos się liczy i głosujcie zgodnie z waszymi sumieniami, wybierzcie najlepszego!

Dziękuję za uwagę Ruby Walker



3. Kandydat numer trzy - Nathiel Seniel

Wybierzcie mnie!

Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły Paolonutini


O mnie:

Nazywam się Nathiel Seniel i mam 20 lat. Nie wiem, może mnie nie którzy kojarzą a może i nie, ale chodzę już tutaj przez dwa lata, na kierunek z instrumentami. Powiem Wam coś o sobie, gram głównie na gitarze zarówno klasycznej jak i elektrycznej nawet mam swoją grupę z którą jeździmy na koncerty i występujemy, jak będę występował to oczywiście wszystkich zapraszam a także jestem wokalistą w swoim zespole. Mogę także powiedzieć że teraz zgłębiam tajniki instrumentu jakimi są skrzypce, powiem szczerze w tej chwili lepiej tego nie słuchać, nie zbyt mi granie na nich wychodzi, ale się nauczę. Jeżeli chodzi o moje życie, to nie zbyt miałem szczęśliwe, od zawsze musiałem sam o siebie troszczyć, bo życie mnie nie rozpieszczało, w sumie w domu dziecka nigdy nie rozpieszcza. Jednak nie jest moim zamiarem oczarować Was moją historią, opowiem jednak jaki ja jestem. Niektórzy mówią że jestem samotnikiem, zawsze trzymam się na uboczu, lecz tak mówią tylko osoby które mnie nie znają. Mam poczucie humoru, wesoły także jestem i tutaj kilkoro ludzi to może potwierdzić, lubię imprezy - zwłaszcza organizować. Imprezy wszelkiej maści, czy to zwykłe spotkania z muzyką czy też nawet wycieczki, pobyt w jakimś kurorcie czy inne tego typu rzeczy. Umiem prawie wszystko załatwić jeśli trzeba, chociaż nie zawsze to się udaje.

Dlaczego ja?

Uważam siebie jako człowieka odpowiedzialnego, komunikatywnego i kulturalnego. Jestem osoba która zawsze z chęcią pomoże w różnych sprawach jeśli tylko zdołam. Jestem kompetentny, pracowity i rozrywkowy, zawsze z chęcią jakąś imprezę zorganizuję czy to bal, wycieczkę czy też spotkania wszelkiego typu, tylko trzeba mi powiedzieć co Wam potrzeba. Obiecuję że przynajmniej raz na tydzień lub raz dwa tygodnie (mówię tutaj o świecie realnym) będzie jakaś impreza, a większa przynajmniej raz w miesiącu, przecież trzeba także dobrze się bawić a nie tylko nauką żyć co nie? Nie powiem Wam jak uczniowie podstawówki, że skrócę lekcje czy rok szkolny, wiadomo że nie da się tak zrobić, ale zawsze mogę spróbować umilić czas spędzony w tym miejscu, połączyć naukę z przyjemnym spędzaniem czasu, to akurat jest możliwe w tych czasach. Nie kiedy aby coś zdziałać to będzie także potrzebne Wasze wsparcie i zaangażowanie, bo wiadomo że i ja człowiekiem jestem, a jeden człowiek nie da przecież rady wszystkiego samemu robić.

Czego oczekuję? Co chce?

Wiele nie oczekuję od Was, głównie wsparcia i głosowania na mnie oraz od czasu do czasu pomocy z Waszej strony. Ja nie zawsze zdołam załatwić sam wszystko bez żadnej pomocy od Was. Oczekuję i chcę aby ten rok szkolny ja i następne były wyjątkowe i nie zapomniane, zarówno przez Was jak i przeze mnie.



Więc Proszę: GŁOSUJCIE NA MNIE!

Pozdrawiam
Nathiel Seniel


4. Kandydatka numer cztery - Afrodyta Fishner

Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły A27w1t

Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych - Pana Dyrektora, szanowne Grono Pedagogiczne i Was, najmilsi uczniowie.
Jak wiecie, nazywam się fishner afrodyta. Nie znacie mnie jeszcze zbyt dobrze, ponieważ chodzę do tej szkoły od niedawna. Mimo wszystko startuję w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego.
W sprawowaniu roli przewodniczącego szkoły mam już doświadczenie. Urząd ten sprawowałam dwukrotnie, poza tym kilka razy wybrana zostałam na zastępce przewodniczącego, dzięki czemu wiele się nauczyłam.
Jako przewodnicząca będę starać się nie tylko stawiać cele ale przede wszystkim do nich dążyć. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby umilić atmosferę w naszej szkole. Postaram się o zorganizowanie więcej kółek zainteresowań, zajęć pozalekcyjnych. Dołożę wszelkich starań o to, aby jak najlepiej reprezentować naszą szkołę poza jej murami.
Wiem, że przewodniczący Samorządu Uczniowskiego powinien posiadać takie cechy jak zorganizowanie, pomysłowość, ambicja, kulturalność, cierpliwość. Myślę, że posiadam te cechy i że warto mi zaufać.
Rola przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego nie jest łatwa, jednak myślę, że podołam temu zadaniu.
Liczę na Wasze głosy!
Dziękuję za uwagę,
afrodyda fishner.

5. Kandydatka numer pięć - Victoria Jessen

Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły K9bz90

Nazywam się Victoria Jessen. Uczę się aktorstwa, jestem na drugim roku. Możecie mnie jeszcze dobrze nie znać, ale mam nadzieję, że wyrobicie sobie o mnie dobre zdanie. Startuję w wyborach do samorządu, bo chcę mieć swój głos w sprawach szkoły, chcę reprezentować uczniów, czyli grupę, która stanowi większość szkolnej populacji. Uważam, że nadaję się na przewodniczącą, ponieważ, tak jak już mówiłam, będę reprezentować uczniów i chcę mieć możliwość zrobienia jak najwięcej dla nas wszystkich. Po prostu chcę móc się zaangażować, zrobić coś. A przykładowym pomysłem, który chciałabym wcielić w życie jest szkolny wyjazd pod namioty, nie taki do hotelu, tylko każdy w swoim namiocie, w jakieś ciekawe miejsce. Myślę, że to byłoby ciekawe przedsięwzięcie. Kolejny pomysł to coś w rodzaju koncertu, jeśli mogę użyć tego słowa, a polegałoby to na tym, że chętni uczniowie z każdego kierunku prezentowaliby swoje umiejętności: śpiewacy wykonaliby jakiś utwór, muzycy by coś zagrali, aktorzy przygotowali sztukę teatralną, tancerze – układ taneczny lub taniec w parach, fotografowie przedstawili by swoje dzieła. Oczywiście jestem też zwolenniczką organizowania wielkiego balu (najlepiej tematycznego), ale to nie jest nowy pomysł. Uważam, że można by też zorganizować szkolny pokaz mody. Na początek to są moje pomysły na urozmaicenie szkolnego życia. Liczę na wasze poparcie.
V.J.

Do was należy wybór, kto stanie na czele naszej szkoły! Czy będzie do kandydatka numer jeden, dwa, cztery, pięć a może kandydat numer trzy? Głosujcie a się dowiecie!

Głosuje każdy uczeń naszej szkoły! Swoje głosy wysyłać proszę do mnie na PW z numerem bądź imieniem kandydata (osoba, która ma postać która kandyduje nie może głosować na siebie z żadnego konta!) głosujemy do końca miesiąca czyli do 30 kwietnia! Już pierwszego maja ogłoszę zwycięzcę!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
 
Głosowanie na przewodniczącą\przewodniczacego szkoły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin szkoły

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Szkolne-
Skocz do: