Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Latarnia morska

Go down 
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:21 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 7:47 pm

siedział sobie przed tą latarnią, miał w dupie, że mu zimno. czuł się samotnie, jakie to urocze! i słuchał franza ferdinanda, arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:00 pm

kurde skasowało mi sie ;c
przyspacerowała sobie tutaj spacerując wzdłuż brzegu. zorientowała się, że nie jest tu sama i trochę się przestraszyła na początku jude'a, ale potem tak się zaczęła zastanawiać, przy okazji bezczelnie się na niego gapiąc, o czym nawet nie miała pojęcia, bo zaczęła myśleć,że to może latarnik z tutejszej latarni. chociaż go nie przypominał, ale przecież latarnik może sobie wyglądać jak chce, co to za dyskryminacja.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:04 pm

tia, latatrnik mi się kojarzy z tą nowelą xd gdzie to ten cały latarnik zapomniał o włączeni latarni i go wywalili.......i w ogóle odrodził się w patriotę, jakie to wymowne w tych chwilach, które dzieją się w całej polsce... pomińmy! spojrzał na nią i zmarszczył oczy. wstał i wycelował w nią palec. - patrzysz się na mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:08 pm

no mi też trochę, a teraz się tak zastanawiam przez to czy ja to w ogóle przerabiałam.. ale chyba nie. no tak. albo może czytałam..teraz to ja już nie wiem! speszyła się i w ogóle, zakryła sobie nawet twarz rękoma, bo ona miała takie dziwne reakcje. - no jej, przepraszam, jeśli ci to przeszkadza to już nie będę! - odsłoniła twarz i uśmiechnęła się promiennie, bo jednak nie była do niego nastawiona jakoś wrogo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:12 pm

-nie, nie. ale teraz musisz ze mną porozmawiać, musisz mnie podrywać. inaczej ci nie daruję, zabiję cię i zakopię... albo nie! - podszedł do niej. - wyrzucę cię w morze.... - powiedział poważnie, ale później się roześmiał. - przepraszam, żartowałem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:15 pm

westchnęła, ale nie jakoś ciężko, nawet z pewną ulgą, bo naprawdę mu już zaczęła wierzyć! - no weź mnie nie strasz - pokręciła głową. - w ogóle skąd ci takie pomysły do głowy przychodzą! - pewnie filmów się jakiś naoglądał.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:17 pm

-z książek. - wsunął dłonie do kieszeni płaszcza. takiego podobnego jak inspektor gadżet! xd - z filmów w sumie też. i z telewizji, z wiadomości. - wzruszył sobie ładne ramionami. - jude jestem. - podał jej dłoń.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:22 pm

inspektor gadżet<3
uśmiechnęła się do niego, trochę niepewnie i uścisnęła lekko jego dłoń, pewnie całą mokrą od potu, bo zestresowała się tą całą sytuacją. no nie, nie była mokra. - a ja marie - przedstawiła się też i chyba nawet usiadla sobie gdzieś tam na jakimś podeście czy czymś tam. - no, tak myślałam. - uśmiechnęła się i rozejrzała wokół. - często tu bywasz? - spytała zanim pomyślała, bo normalnie to nie gada z nieznajomymi!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:26 pm

noo, czadowy był xd jude chce być jak on! na pewno, stąd ten płaszcz xd
fuj, mokre spocone łapsa są ohydne! ; cccccccc - marie... maria antonina! byla fajna, chociaż nikt jej nie lubił. - on zawsze kojarzył imiona z jakimiś sławnymi osobami, tak już miał. - aha, mieszkam tu. jestem bezdomnym. - powiedział poważnie całkiem, nawet podrapał się po zaroście. - oprowadzić cię po moim rewirze?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:32 pm

xd
no dlatego nie miała mokrych! - jaaa, jesteś bezdomnym!....................- nie żeby uwierzyła, a miał fajny zarost, którego nawet nie skojarzyła z bezdomnym. nawet bardziej gadżeta już jej przypomniał, też miał chyba taki lekki zarost xd tylko kapelusza mu jeszcze brakuje, chociaż może zaraz się okaże, że miał! - nie znam żadnego bezdomnego jeszcze. - powiedziała, nie wiem co ona teraz gada w ogóle - a ja myślałam, że ty jesteś latarnikiem i to twoja bajerancka chata!.. - rozgadała się, a potem uciekła, ale pożegnała się wcześniej, bo ja idę :c pa
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 12, 2010 8:36 pm

haha, nie miał, ale sobie kupi! tak, oprowadził ją po wszystkich kontenerach na śmieci, pokazał jak je z psami i odszedł w siną dal, zupełnie drugą niż ona, pa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 12:04 pm

przyszla tu marlene, doskonale wiedziala ze jej mieszkanie bylo zajete: ulysse dzwonil do niej zreszta. wspiela sie na najwyzszy punkt latarni i tam opadla siadajac na podlodze. wyciagnela z torby skreta, bo od dawna tego nie robila a jej dziki umysl rozkazywal jej w tamtej chwili. wlozyla skreta ze swiezej marihuany do ust, zaczela szukac zapalniczki i, gdy ja znalazla, zapalila i zaciagnela sie nim. wypuszczala z ogromna ulga szary dym ktory tajnie opanowal latarnie i mozg marlene. oparla powoli leb o sciane.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitimePon Kwi 26, 2010 11:10 pm

biedna, nikt nie pokochal marlene. siedziala tam, az w koncu pozwolila sobie na okreslenie siebie za 'przytomna'. w koncu i dym wyszedl z jej mozgu, w ten sposob mogla sie w koncu ocknac i dac szanse, chociaz mala mozliwosc wyjscia z jej glowy 'achilles last stand'. potarla dlonmi oczy, lekko trzesac sie: szczerze nie pamietala gdzie byla. rozejrzala sie po pomieszczeniu i chwiejnie wstala. kucnela jeszcze na chwile aby zabrac torbe o ktorej chwile wczesniej calkowicie zapomniala. westchnela glosno i wyszla stad.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Latarnia morska Empty
PisanieTemat: Re: Latarnia morska   Latarnia morska Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Latarnia morska
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: