Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 chatka misia puchatka!

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:22 pm

tak, mieszkał w fajnym dwupiętrowym fajnym mieszkanku z ogromnym balkonem i w ogóle czad tu. miał duży, sprawny telewizor. - rozgość się. - wymruczał do leny, kiedy już otworzył drzwi wejściowe. odpiął smycz od obroży psa. - więc... co zjesz? - zapytał zdejmując obuwie. - pozwól za mną. - i zaprowadził ją do ogromnej kuchni, jaką każda godspodyni domowa chciała mieć.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:25 pm

też ściagnęła buciki i pewnie miała obcasy to w tej chwili była niższa i buze ściągnęła i miała taki średni dekolt teraz, cnie. poszła za nim do tej kuchni i ładną miał podobała mu się, fajnie cnie.-hmm a co bys miał?-spytała zaciekawiona i w ogóle oglądała jego mieszkanko fajne.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:27 pm

-a na co masz ochotę? w sumie to... - otworzył na oścież tą taką dużą dwudrzwiową lodówkę. - ...sam nie wiem, co mam. - spojrzał na nią. - częstuj się. tam jest mikrofalówka, więc jakbyś chciała coś mrożonego, to zapraszam. umiesz gotować?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:31 pm

zoabczyła że ma tam ogórki taki fajny ser feta pomidory i w ogóle i pomyślała o sałatce i kanapkach i mu to zaporoponowała i czekała na zgodę lub sprzeciw bo to dla nich miało być sama nie będzie jesc , nie. - no tak trochę umiem, znaczy nie jakieś trudne rzeczy ale coś umiem, mama zawsze gotowała- powiedziała w domu siedziała to co innego miała robić ?xd sałatkę brokułowa czujeee xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:41 pm

on oczywiście zgodził się na wszystko co proponowała. nie chciał się sprzeciwiać. nie chciał mówić, że nie lubi fety, bo jest słona. chciał zrobić jej przyjemność. - to fajnie, zrób to co mówiłaś, a ja pójdę się przebrać. chyba trochę się spociłem. - uśmiechnął się do niej przepraszająco i poszedł do swojej sypialni. xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:45 pm

no to ona się zabrała za to co miała robić, poszukała deski i noża i wgl jakieś miski i pokroiła i fete i pomidory i ogórki, ej ja kocham fetę <3 i to tam wsadziła i wgl só; i pieprz do samku i wyszło pięknie i ładnie zdążyła nakryć im tam w salone, miała nadzieję ze się nie obrazi bo się postarała i że będzie mu smakowac, nalała jakiegoś soku czy czegoś czy wody i czekała w salonie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:49 pm

ja też! i mocarele też lubię xd i w ogóle różne białe seryy. i topione. xd mrrr
a on jak już wszystko było gotowe wrócił nagi i ją wystraszył i ona uciekła z krzykiem, a on ją gonił i zgwałcił, a potem udusił i zakopał w swoim ogródku! ija. to by było okropne. wrócił do niej ubrany w koszulkę na krótki rękaw i spodnie dresowe. i w ogóle wyglądał młodo i fajnie. miał rozczochrane włosy. - o... już gotowe? - zapytał i wyszczerzył się do dziewczyny. - jak kolorowo. - wymruczał wsadzając nos do miski. - no to jedzmy. - i usiadł na krześle. bo to był salon z jadalnią, o. xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:54 pm

no ja tez sery lubie ,a żółtego jeść nie mogę ;x
no już nie rób takich dram bo z a. maja miec swój klub a tak by było głupio choć w oth to ta przewodnicząca się odrodziła dziewcią, zanczy ją nie była ale na nowo była, no wiesz. no fajnie wyglądał tak miło. i normlanie - no już tak- uśmiechnęła się o to jedli ładnie i spytała mu się po chwili czy smakuje mu bo była ciekawa, jej smakwoało bo to lubiła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 6:59 pm

czemu!
jadł aż mu się uszy trzęsły. - oczywiście, że smakuje. mogłabyś mi to przyrządzać codziennie. - uśmiechnął się do niej. kiedy już się najedli, napili i w ogóle to zaproponował, żeby jednak usiedli na kanapie. - tam się najwygodniej ogląda, hm? pijasz alkohol? - zapytał i podszedł do takiego barku, znaczy no... w takim ogromnym globusie miał alkohol. wyjął sobie z niego dwa kieliszki i jakieś wino, pewnie dobre.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:01 pm

moja dieta to wyklucza ;x
- to dobrze, tylko wiesz codziennie to raczej nie bo by się znudziło- usmiechneła się bo taka prawda, nie można jeśc czegoś codziennie, a w ogle ona to nie kucharka, o! usiadła na tej kanapie- poprosze ale malutko- powiedziała lekko niesmiale, gdyż ona jakoś normalnie nie pijała alkoholu, nie upijaj jej!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:05 pm

głupioo.
-dobrze, wedle uznania. - uśmiechnął się i nalał im tego wina. w ogóle to włączył najpierw piękny umysł, bo ja cholernie lubię ten film i podając jej kieliszek sam usiadł blisko niej. - witaj, dżonie nasz. - wymruczał pijąc wino.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:10 pm

zaśmiała się i w ogóle i wzieła kieliszek i lekko sączyła wina, ona nawet pić nie umie co moim zdaniem jest przykre. no i oglądali, ona też lubiła ten film i od czasu do czasu go obserwoała dla bezpieczeństwa i w ogóle z ciekawości.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:13 pm

a on w ogóle cały czas wlepiony miał wzrok w ekran... ale w pewnym momencie spojrzał na nią, właśnie wtedy, kiedy ona się na niego patrzyła. - o... hej. - uśmiechnął się do niej delikatnie. ciekawy był, czy długo tak na niego spogląda. czy się jej podoba. bo pewnie dlatego go obserwowała.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:19 pm

nie zdązyła odwrócic wzroku co było smutne bo by wolała chyba żeby nie wiedział. -hej. -uśmiechnęła się delikatnie i wróciła wzrokeim na ekran, no nie bedzie się tak na niego gapić. i było miło, dla niej wiecie? no było miło.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:21 pm

-ładnie ci w grzywce. - wymruczał tak przez dłuższy czas się na nią patrząc. - fajniej niż w tamtych włosach. tak myślę. - napił się znowu wina. ej, miałaś zmienić jej awatara!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:30 pm

własnie mi przypomniałaś! bo zpaomniałam o tej zmienie ;x ale reszte zostawiam bo fajna a zwłaszcza adam mi się podoba <3 - dziękuję- usmiecnęła się ładnie, on jest ładna. - przyjaciółka mi doradziła i tak wyszło jak wyszło- zasmiała się
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:36 pm

no, adam jest fajowy!
uśmiechnął się do niej. - fajnie, ja mam zawsze takie same włosy, chyba, że mi się nie chce i nie idę do fryzjera. - roześmiał się. i wrócił do filmu, bo ej. mieli oglądać a nie gadać!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:38 pm

uśmiechnęła się na pdosumowanie jego wypowiedzi i wróciła do filmu, bo on jes fajny! pewnie podkuliła nogi sobie bo tak woli oglądać i teraz na niego nie patrzyła,o!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:47 pm

sratatata, film się skończył, dostał gość nobla i czad. - okej. i koniec. - wymruczał zerkając na nią. - jak się podobało?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:48 pm

-fajne!- powiedziała zadwolona- lubię ten film nawet bardzo- powiedziała i nie przyzna że oglądała go setki razy. - a tobie się podobało?-spytała bo też była ciekawa jego opinii, cnie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:59 pm

-lubię tego reżysera. i w ogóle akotora... ale za każdym razem wspólczuję ten kobiecie. że w ogóle wytrzymała z nim. to smutne, co im się przydarzyło. ale bardzo inspirujące. chciałbym być taki mądry jak on. -wzruszył ramionami. uśmiechnął się do leny.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:06 pm

uśmiechnęła się - no tak on był bardzo mądry, ale ja bym nie chciała miec tak ciezko jak on wiec wole być taka jaka jestem -podsumowała i wstała by wyprostwoać kości! bo scierpła.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:12 pm

-idziesz już? - zerwał się też i nawet złapał ją za ramiona, bo nie chciał, żeby szła, chociaż mogłaby z mojego punktu widzenia, bo za chwilę spadam, ziom.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:19 pm

-późno się robi poza tym muszę przejrzec notatki na jutro. i muszę znaleźć fajna sztukę bo jutro omawiamy jakieś przedstawienia co chcemy dać do wystawienia w szkole- uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 8:23 pm

uśmiechnął się lekko. - szkoda, mieliśmy objerzeć inny film jeszcze. ale w porządku, to zaczeka. - odprowadził ją do wyjścia. - to.. pa. - kiedy wychodziła jeszcze złapał ją za rękę. - a, zapomniałbym. - i ucałował jej kącik ust. po czym pozwolił odejść. papa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





chatka misia puchatka! Empty
PisanieTemat: Re: chatka misia puchatka!   chatka misia puchatka! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
chatka misia puchatka!
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Dzielnice mieszkalne-
Skocz do: