Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 mostek nad rzeczką!

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 9:07 pm

...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 9:10 pm

toteż afrodyta postanowiła iść do sklepu, no i właśnie w drodze powrotnej szła przez ten park. trochę jej było straszno, bo ciemno i w ogóle niefajnie. mógł ktoś ją zgwałcić! a ona chciała stracić cnotę z tym jedynym, z tym za którego wyjdzie. i z którym będzie to robiła codziennie po ich pracy. zastanawiała się właśnie nad swoim ideałem, nad facetem, którego mogłaby poślubić kiedy jakaś kaczka wskoczyła do wody, co przestraszyło dziewczynę. - cholera. - mruknęła i wyjrzała przez barierkę mostku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 9:37 pm

Justin karmił tę kaczkę! Więc nie ma co się bać, stworzenie było po prostu głodne, nic więcej. Spojrzał na dziewczynę, która wychylała się za barierkę i dojrzał w niej swoją narzeczoną.
- Świat to jednak jest mały! - krzyknął w jej stronę, bądź co bądź trochę daleko od siebie stali. Skierował swoje kroki w jej stronę co po chwilę rzucając jedzeniem kaczce. Po kilku chwilach stał obok blondynki.
- Samotny spacer? - zapytał patrząc na nią uważnie. - Jeśli tak to zmywam się, jeżeli jednak nie, to chciałbym Ci potowarzyszyć, jeśli mogę. - powiedział pogodnym głosem, nawet jej rękę wystawił, znaczy ramię, żeby się chwyciła jak by coś. Tak szybko zniknęła z jego mieszkania, że nawet nie miał okazji ją pocałować drugo raz, a chciał. No ale ona zajęła się jego pracami, a później już wszystko jakoś szybko poleciało. Tak czy siak nie wyszło. Może los mu dał teraz drugą szansę, kto wie. A może to ona teraz mu zrobi miłą niespodziankę? Haha. W końcu nie był pewny zy wtedy u niego sama tego chciała, czy po prostu nie chciała go zranić i o.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 9:43 pm

jezu! jeszcze bardziej się wystraszyła, jak ktoś tam się ruszył, się odezwał ktoś. - jezu, przestraszyłeś mnie! - ale odetchnęła z ulgą. faktycznie, świat jest mały. chociaż może to miasto jest małe. - albo to przeznaczenie, los znowu krzyżuje nasze drogi. to miłe, prawda? - pocałowała na dzień dobry, albo też na dobry wieczór kącik jego ust. chciała trafić w ich środek, ale nie wyszło. pewnie dlatego, że na stopach dzierżyła baleriny, a nie jakieś buty na obcasie. on z pewnością był bardzo wysoki, a ona? jedyne metr sześćdziesiąt parę. - ależ skąd, wracam ze sklepu. byłam po czekoladę. - uśmiechnęła się, bo w tej chwili właśnie przypomniała sobie, jak to kupił jej za pierwszym razem czekoladę truskawką. i właśnie tą samą teraz miała w kieszeni. - toteż... jeśli masz ochotę możemy tym razem pójść do mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 9:59 pm

- Nie chciałem, wybacz! - od razu się wytłumaczył. Oczywiście, że nie chciał jej przestraszyć, broń boże. Jej kolejne słowa wywołały na jego twarzy ogromny uśmiech zadowolenia.
- Bardzo miłe. - skomentował po krótce, reszty można było się domyślić z jego wyrazu twarzy. Ha! pocałowała go! Czyli było dobrze, pomyślał sobie z zadowoleniem, nie ukrywanym do tego.
- Mm czekolada, pycha. - zasmiał się krótko również przypominając sobie wieczór, kiedy to poznał blondynkę. Tak bardzo pamiętny wieczór, tak tak. jej propozycja nie została długo bez odzewu.
- Oczywiście że mam ochotę, prowadź zatem. - powiedział z uśmiechem i zaprosił ją gestem ręki do iścia. Sam szedł zaraz obok niej, bo być może jednak chwyciła sie jego ramienia, kto to tam wie. Tak czy siak dotrzymywał jej kroku. Już wiedział, że to bedzie miły wieczór. W końcu nie mogło być inaczej po takim obrocie spraw. ha!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 10:02 pm

-wiem, że pycha. truskawkowa, to pycha. - wymruczała. i nie, nie trzymała się go. wsunęła jednak dłoń do jego kieszeni. dodam też, że mieli splecione paluszki i w ogóle czad, bo ona tak zwykle nie robiła. xd ogólnie to zachowywała się jak nie ona! zupełnie. zawsze była otwarcie nastawiona do facetów, ale... no hej, rzadko z jakimkolwiek chodziła w ten sposób, tym bardziej, że nie był jej facetem. no, fakt. był. był jej narzeczonym. aż chciało się jej z tego powodu śmiać. to takie urocze, bo znowu sobie przypomniała, jak się jej oświadczył. ubiegłej nocy nawet o nim śniła. śniło jej się jednak coś strasznego, więc miała nadzieję, że to nie był proroczy sen. a widziała w nim...
zacznę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:31 pm

No więc siedziała sobie na ławce, patrzyła zamyślona gdzieś w dal i rozmyślała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:36 pm

Szedł sobie mostem i zauważył jakąś dziewczynę siedzącą na ławce. A że nie miał nic innego do roboty i nigdzie mu się nie spieszyło. Postanowił zagadać.
- Hej można się dosiąść? - uśmiechnął się do niej szeroko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:38 pm

Otrząsnęła się nagle wyrwana z rozmyślań. Spojrzała na niego.
-Hej. Jasne, siadaj. -poklepała miejsce koło siebie i odwzajemniła uśmiech.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:42 pm

Usiadł obok spoglądając na nią uważnie.
- Dave jestem - wyciągnął rękę w jej kierunku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:45 pm

-Eveline, miło mi. -uścisnęła lekko jego dłoń i przyglądając mu się z uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:47 pm

- Brudny jestem? - zaśmiał się. Ogląda swoje ubranie. - Haha bo tak patrzysz dziwnym wzrokiem. - powiedział patrząc na nią podejrzliwie i uśmiechnął się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:49 pm

- Niee -roześmiała się. -Tak Ci się przyglądam, no. Bo mi się wydaje że Cię gdzieś widziałam. -uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:51 pm

- Tak? Bywam w wielu miejscach po za szkołą więc jest to możliwe. - zaśmiał się.
- Mi też się wydaje że już gdzieś cię widziałem. - przyjrzał się jej.
- A przypominasz sobie skąd mnie kojarzysz? - oparł się łokciem o ławkę patrząc na nią z zaciekawieniem i czekając co na to co odpowie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 2:58 pm

-Hmm. Nie wiem właściwie. Możliwe, że gdzieś na ulicy Cię widziałam, często zapamiętuję twarze ciekawych ludzi. -uśmiechnęła się i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:01 pm

- Ciekawych powiadasz? - spojrzał na nią z dumnym uśmiechem. - To ja podobnie mogłem zapamiętać ciebie - dodał siadając sobie wygodniej na ławce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 3:12 pm

Uśmiechnęła się i przeniosła wzrok na jego oczy. Przyznała w myślach, że ma piękne oczy.
- Może gdzieś pójdziemy ? -spojrzała na niebo. -Bo chyba niedługo zacznie padać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 8:55 pm

- A z chęcią. - odpowiedział i również zerknął na niebo. - A gdzie byś chciała iść? - zapytał spoglądając na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 8:59 pm

-Właściwie to nie wiem. -zaśmiała się. -gdziekolwiek, byle by nas całkiem nie zmoczyło. -starła z twarzy kilka kropel deszczu i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 9:00 pm

- To zapraszam do kawiarni na kawę - uśmiechnął się czekając na jej reakcję.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 9:02 pm

-Więc chodźmy -uśmiechnęła się i założyła kaptur na głowę. No więc wstali i poszli w kierunku kawiarni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 3:15 pm

- No to może opowiesz coś o sobie? - zapytał spoglądając na nią z szerokim uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 6:22 pm

-No więc uwielbiam fotografię, która mi zajmuje każdą wolną chwilę. Trochę tańczę, lubię sport. Śpiewam, głównie pod prysznicem -zaśmiała się. -no i oczywiście się uczę. w MSA. -uśmiechnęła się.
- A ty coś o sobie opowiesz ? -spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:34 pm

- A co chcesz wiedzieć droga pani? - zaśmiał się i skierował wzrok na nią.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitimeSro Kwi 07, 2010 8:38 pm

-Hm, nie wiem. Czym się, zajmujesz i wogóle . Wymyśl coś. -zaśmiała się i spojrzała na niego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mostek nad rzeczką! Empty
PisanieTemat: Re: mostek nad rzeczką!   mostek nad rzeczką! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
mostek nad rzeczką!
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Park miejski-
Skocz do: