Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Parking

Go down 
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Parking   Parking Icon_minitimePią Mar 26, 2010 9:21 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:09 pm

siedziała sobie na parkingu, na murku dokładnie. śnieg był na dworze a ona była w swoich trampkach a one przemakają, sama to rozumiem. i miała zwykła bluzę i jakaś chustę wokół szyi, nie ubrała się dobrze będzie pewnie chora. przynjamniej ją z zajęć zwolnią. rozglądała się i mierzyła każdy samochód który przybywał na teren akademika. nudziło jej się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:16 pm

przechodzil tedy ulysse, do konca nie wiem jakim cudem mogl sie tutaj znalezc: nie chodzil do msa przeciez. mniejsza, uniosl pytajaco brew zatrzymujac wzrok na ruby: usmiechnal sie pod nosem i podszedl do dziewczyny opatulony w granatowym burberry:-hej, ruuby!-zasalutowal calkiem zadowolony. poswiecil te chwile na to, zeby jej sie przyjrzec.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:20 pm

no mógł sobie od tak chodzić, przecież świat jest dla wszystkich no. tak ona się w sumie wyróżniała, bo śnieg pada a ona zachowuje się jakby była jesień. mniejsza ona robi zawsze wszytsko na opak i po swojemu. spojrzała na niego nie pamiętała go zbytnmio, widać nie widzieli się długo.- hej?- zmarszczyła czoło przyglądając się chłopakowi.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:26 pm

pewnie byla troche emo. pokrecil lekko glowa, przy tym smiejac sie dosc krotko:-..ulysse?-wskazal na siebie palcem:-..no ten co rozebral sie w 'energy', pamietam jak tanczylismy razem na stole..-podsunal sie blizej dziewczyny aby moc ochronic i siebie, i ruby przed sniegiem.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:29 pm

nie była emo! nie, lubiła trampki to nie jest emo. poza tym była inna, fakt uparta i w ogóle egoistka, ale nie emo od razu. -aa! pamiętam. nie odezwałeś się potem- powiedziała z wyrzutem, tak bo dała mu swój numer i w ogóle a on nigdy nie zadzownił. zeskoczyła z murku i była teraz przed nim samym zupełnie. - co cię tu sporwadza?-spytała
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:53 pm

byla emo dlatego ze marzla, a emo lubia cierpienie i bol. xd wzruszyl lekko ramionami, ona tez nie odezwala sie:-tez mialas moj numer.-wykluczone, nie chcial byc pierwszym, nie chcial dzwonic do niej. ona miala zadzwonic do niego: to nie czasy grease, sandy i danny. spojrzal na nia, robiac sie chwilowo powazny:-oh, przyszedlem tu dla ciebie, oh ruby. twoj taniec brzucha shakiry zahipnotyzował moj mozg, a zwlaszcza serce.-przylozyl na chwile dlon do swojego serca. rozesmial sie:-naprawde? mam pisac jakis artykul o msa, musialem wpasc tu na jakis wywiad.-wzruszyl lekko ramionami:-a ty?-
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 3:59 pm

nie, ona po prostu zawsze robiła na odwrót i nie była emo no! bo gdyby było gorąco to by ubrała się ciepło poza tym jej zimno aż tak nie było wiec nie było mowy o jakimkolwiek bólu. -ale ty miałeś mój pierwszy- powiedziała bo tak najpierw ona dała mu swój potem on jej swój i tak ona pierwsza tez nie chciała być, bo to facet powininen zadzownić, ona nigdy nie dzwoniła pierwsza. zaśmiała się też- ale nie powiesz że był zły, niezła w tym jestem! - poiwedziała przez śmiech i po chwili się uspokoił nieco.- aha, to tak. no ja się nudzę a tu jest takie fajne miejsce- uśmiechnęła się.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:10 pm

sory, nie bede zmieniala mojego swietego zdania o ruby. xd nabral pozycje i miny intelektualnego myśliciela:-o kurcze, i ty pamietasz jeszcze ze to ty dalas mi najpierw numer?-rozesmial sie glosno, nieprzesadnie:-ledwie pamietam przez blizny ze skaleczylem sie szklem z butelek ktore rozwalilem tanczac na boso..nie mozesz mi wmawiac takich rzeczy, no ej.-usmiechnal sie przyjaznie. nieprzewidywalna? doslownie:-jak, ale jak?!, takie miejsce, przed twoja szkola, moze byc fajne?-to bylo powazne pytanie, potrzebowal odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:15 pm

no ej, ale nie jest ;x. pff i tak ja znam lepiej! - no ja to pamiętam na pewno tak było- rzekła w sumie to tak zawsze było, jednak rzadko kiedy brała numer od chłopaka zwykle jak już zostawiła swój, więc musiało tak być. - nie wmawiam, ja to wiem i mówię ci jak było- wzruszyła lekko ramionami. - hm, bo samochody tutaj jeżdża i można mierzyć ludzi i nie wiem może pogoda jak na wrzesień jest zjawiskowa- w sumie sama nie wiedziała po prostu je lubiła
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:24 pm

patrzyl na nia z pytającym wyrazem na twarzy: odpowiadala mu, czy po prostu wmawiala sobie ze dal jej kosza! nie no, ok:-a, samochody..-samochody?:-ale samochody mozesz znalezc tez gdzie indziej, wiesz. z mojego balkonu tez widac pare, moze chcesz wpasc do mnie?-spytal po prostu, bo bylo cholernie zimno. usmiechnal sie przekonujaco, modlac sie juz o to zeby nie bylo marlene w mieszkaniu.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitimeSob Kwi 24, 2010 4:32 pm

nie, ona nie wmawiała nic! ona mu mówiła czytsą prawdę, serio. w sumie to oboje zawinili i są kwita bo się teraz spotakali tak miło i mogą powspominać tamte czasy. - no tak, w sumie mogę, a skoro mnie do siebie zapraszasz to skorzystam, bo tu zimno jest w sumie już.- powiedziała rozgrzewając ręce przez pocieranie. i pewnie poszli, pewnie poszli pod rękę za rękę jakos żeby było ciepleje i zacznij.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Parking Empty
PisanieTemat: Re: Parking   Parking Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Parking
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Dziedziniec-
Skocz do: