Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Schowek

Go down 
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Schowek Empty
PisanieTemat: Schowek   Schowek Icon_minitimePią Mar 26, 2010 9:07 pm

na miotły itp.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:17 pm

otworzył drzwi do tego małego pomieszczenia i weszli razem. - mm, mam na ciebie ochotę. - wymruczał i przywarł ją do ściany. całował ją namiętnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:20 pm

odwzajemniała pocałunki. wiedziała, że Dan nie bierze na poważnie ich zabawy. zamknęła szybko schowek, bo jakby ich ktoś przyłapał to fest. zaczęła rozpinać mu koszulę
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:21 pm

jak nie, jak tak! zsunął z niej spodnie, czy tam spódniczkę i stymulował jej łechtaczkę palcami. - uwielbiam twój zapach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:26 pm

wygięła się lekko czując palce chłopaka na jej najczulszym punkcie. zaśmiała się nerwowo-dlaczego to?-zapytała się i pocałowała go namiętnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:28 pm

-bo to mnie najbardziej podnieca. zaraz po twoich piersiach. - rozpiął jej koszulę drugą ręką i teraz ssał jej sutki. jakoś dziwnie tak zrobił, ze jego spodnie i maty też już były w okolicach jego kolan. trzymał teraz pupę julki i wchodził w nią i w ogóle seksili się. wzdychał za każdym razem z wysiłku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:31 pm

no dobra, nie opisujmy, bo wymiotowac będę ;x;x;x
zrobili to parę razy, jęcząc itp. po wszystkim siedzieli czy leżeli na ziemi chyba i w ogóle, przykryli się swoimi łachami. a julka leżała na kroczu dana haha.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:33 pm

-wspaniale mi z tobą, wiesz? - w sumie to nie wiem, jak z nimi jest. czy udają parę, czy też to przyjaciele do łóżka. ech! pewnie para nie, bo by się jej nie zwierzał, że spał z kimś innym niż ona. no fakt! popatrzył na nią i smyrał palcem jej sutek.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:39 pm

-Dan, przecież my jesteśmy tylko przyjaciółmi-powiedziała i ubrała stanik i majtki-I tak będzie najlepiej-dodała po chwili-oczywiście kochać się możemy, ale nic więcej, bo by się wszystko popsuło-westchnęła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:42 pm

spojrzał na nią. roześmiał się i w ogóle zapiął spodnie szybko. - wieeeeeem. nie nadaję się na bycie chłopakiem na stałe. przestań. - pokazał jej język. chociaż tak w głębi duszy to on by mógł być stałym facetem, ale tylko mieszel. no, ale nigdy nie będzie. więc dupa. popatrzył pusto w szarą, brudną ścianę.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:45 pm

uśmiechnęła się-ale i tak Cię kocham-dodała. teraz ona miała chcicę, ale ciiii. położyła głowę na jego ramieniu-spróbujcie jeszcze raz być razem...zaproś ją na randkę, daj kwiatki. nie prześpijcie się od razu...zobaczy że Ci zależy, to może da Ci drugą szansę-wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:53 pm

pokręcił głową. - nie chcę.. chyba. wiesz? to trudne. ale ona mnie zraniła. nie chcę, żeby się historia powtórzyła. a ona jest takaaa... puszczalska, jest. - przełknął ślinę i wtulił się w nią. słyszał bicie jej serca.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:57 pm

zaczęła go głaskać po głowie-jak chcesz, to mogę z nią pogadać...w końcu widziałam jej minę jak zobaczyła nas razem...może coś do Ciebie czuje, ale boi się Ci wyznać-dodała, dalej go głaszcząc-musi Ci się udać, przynajmniej Tobie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 7:59 pm

-nie! - spojrzał na nią. - to by było głupie, julka. - pocałował ją. - duszno tu. chodźmy stąd. - wymamrotał. - myślisz, że w ogóle do siebie pasujemy? znaczy ja i miszel.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:02 pm

tym razem zdziwił ją ten gest dan.
-pasujecie do siebie, zawsze tak myślałam-uśmiechnęła się i ubrała kieckę-gdzie chcesz iść? możemy iść do mnie, mam wino z grecji, mocne podobno-powiedziała.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 8:03 pm

-tak, chodźmy. dasz mi jeszcze mój prezent. - zachichrał się. i poszli. zacznij.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Schowek Empty
PisanieTemat: Re: Schowek   Schowek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Schowek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Maryland School of Arts :: Parter-
Skocz do: