Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Energy

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:11 pm

-myślisz, że danny będzie cierpiał przez miszelę? - wbiła w jego policzek paluszek. - nieładnie tak... a mnie to nie zaprosiłeś na obiad, czuję się zazdrosna! - zajęczała i w ogóle załkała nad swoim drinkiem, który z resztą cały wypiła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:13 pm

-nie wiem, nie znam go poza tym mówiłem ci on jest pożalsię boże. - powiedział i wzruszył ramionami w sumie go ten cały danny czy dan nie obchodził. - oj, ale to ona chciała nagrodę że ją straszyłem, coś tak było- wytłmayczył się- ale jak chcesz jutro możemy na obiadek wyskoczyć, okej?-spojrzał na nią z uśmiechem i zamówił jej kolejnego drinka a sam sobie piwo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:19 pm

-no dobra, niech będzie. do jakiejś drogiej restauracji, a co. - roześmiała się i spojrzała na drinka. - upijesz mnie i wykorzystasz, brendi. - wymruczała, el znała go dobrze, ufała mu. wiedziała, że traktuje ją jak siostrę swoją, jak kogoś kogo trzeba otoczyć opieką, prawda?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:21 pm

prawda, on wiedział że ona jest w tym całym klubie nie popierał tego ale też nie krytykował chciała to niech ma. - nie wykorzystam cię mała, w koncu jesteś ta czysta ej jak to było czystość dla boga, czy dla ludzi nie pamietam- potrzasnął głową i poczochrał jej włosy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:25 pm

-ja nie wiem nawet o czym ty mi tutaj lamentujesz. - roześmiała się. - poproś mnie do tańca! - złapała go za ramię i napaliła się, bo wiedziała, że brendon dobrze tańczy. na jakim kierunku w ogóle on jest?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:28 pm

on jest bez kierunku. on jest studentem malarstwa. ale tańczyć dobrze umieć może. no to ją zaprosił pewnie tabnczyli gadali i dobrze bawili się do białego rana i pili, aha brandon ją oddał do akademika do jej pokoju żeby ją nie wykorzytsali po drodze i pa!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 9:31 pm

mlarstwo jest czadowe! potyniali, upita poszła do akademika, a później zwiedzać świat!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Energy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Energy   Energy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Energy
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Kluby nocne-
Skocz do: