Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Małe centrum handlowe

Go down 
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:25 pm

Jakieś tanie sklepy, wiadomo, dla niższych szczebli społecznych.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:43 pm

siedziała tutaj, a raczej chodziło i szukała zatracenia w wystawach sklepowych. nudziło jej się niemiłosiernie, chciała się napić, tak tego znów pragnęła. i wstapiła po drodze tutaj do monopolowego kupiła sobie wódkę, przed cemntrum zmieszła ją z sokiem i miała napój alkoholowy ktory na niego nie wyglądał i popijała sobie od czasu do czasu oglądając te wystawy beznamiętnie. po chwili przyisadała sobie na jednej z ławeczek i popijała jej piciu. czekała chyna na zbawienie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:50 pm

Powiedzmy, że Drew dostał rozkaz od siostry zaprzyjaźnienia się z otoczeniem niższych szczebli społecznych. Zgodził się dość niechętnie, ale nie lubiał przegrywać, nawet w tak idiotycznych sprawach, więc niedługo po tym pojawił się w centrum. Nawet postarał się ubrać w miarę normanie. Miał czarne spodnie, fioletową koszulkę i nieśmiertelne krampki. Wszystko z markowych firm, ale na odległość wyglądało całkiem zwyczajnie. Witał się niemalże z kazdym, każdym kto był piękną dziewczyną o nienagannej sylwetce, ale ten szczegół oczywiście możemy pominąć. Rozglądał się przy okazji wszystkiemu w ogóło, monopolowy wydawał się być dość nudnym miejscem, ale jeden fakt przyciągnał jego uwagę. Czyżby jego brunetka, Ruby miała gorszy okres z tym na n. i zniżyła się do tego stopnia by upijać się w centrum, niczym jakieś zero? Wszystko na to wskazywało. Drew odruchowo zgarbił się jak jakiś dedektyw i zaczął iść jej śladem. Chciał z nią pogadać, a nie chciał jej od razu zaatakować. Patrzył uważnie na jej kolejne poczynania, a jednak postanowiła pić. Chociaż trochę się z tym maskowała za pomocą soku, tak czy siak piła. Poszedł za nią i postał na chwilę za jej ławką, na której usiadła. W końcu odetchnął cieżko i przeszedł dookoła niej i stanął na przeciw brunetki.
- Co Ty robisz? Stało się coś, że postanowiłaś pobawić się w plebs? - zapytał patrząc na nią z nieukrywanym zmarwieniem w oczach. Melanie zrobiła swoje. Kucnął przed nią i oparł dłonie na jej kolanach patrząc jej w oczy.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 2:57 pm

A ona siedziała i piła jak wszyscy wiemy,ludzie przechodzili koło niej i niczego nie podejrzewali, nie wyglądała ani na pijaną ani na wstawioną, co prawda nie wlała tej wódki dużo ale zawsze jest jej tyle by ją czuła w gardle, co prawda nie lubi tego trunku, ale on jest mocny i szybko w nią chodzi. cieszyła się ze tak legalnie może sobie pić w centrum miasta i nikt jej tu nie zna i jest dla wszytskich obojętna to może zamknąć się w sobie na ten czas. tak przez że kucnął, to spojrzał w jej oczy to nie mogła wzrokeim ucieknąć, ale ona już była wyszokona w takich sprawach- przecież tylko sok piję, a poza tym centrum to chyba normlanie miejsce? prędzej co Ty tu robisz?- zamrszczyła brwi na niego patrząc, czuła że on wie że to nie tylko sok ale próbować nie zaszkodzi a nóż jej się uda.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:03 pm

- Widziałem, że kupowałaś coś o wiele lepszego niż sok, nie okłamuj mnie. Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi, chyba średnio poważnie to traktujesz. - odpowiedział wskazując głową na monopolowy. Westchnął. Miał nadzieję, że chociaż szczera z nim będzie, a tu taka niemiła niespodzianka. Czyżby nadal nie ufała mu i miała go za skończonego dupka? Nie dobrze, oj nie dobrze.
- Emma mnie wysłała na rozpoznanie, nie ważne. Unikasz odpowiedzi. - powiedział zerkając na nią. Nie ruszał się z miejsca, tak mu było lepiej. Co prawda czuł się trochę niższy od niej, ale i tak preferował to ustawienie, bo przynajmniej wygodnie mu się w jej oczy patrzyło, a dzięki temu wiedział co i jak.
- Co się stało? Coś z Nathem? Lexie? Nie wiem..? - zapytał. Wypowiedział nawet to jego imię! Tak się dla niej poświęca, powinna to zwuważyć chociaż, noo. Spojrzał na ten jej sok i pokręcił głową. Cóz martwił sie o nią i tyle. Nie chciał, żeby coś z nią było nie tak. Nawet po tym wszystkim ciągle była dla niego ważna i chciał dla niej jak najlepiej, dlatego ją 'śledził'. Już nawet zapomniał w jakim miejscu się znajduje, w jakich ciuchach i po co tu jest. Chciał poznać przyczynę problemów Rubb i pomóc jej, jeśli w ogóle było to możliwe. Bał się jednak, że przez swoją dotychczasową reputację, już nigdy nie wyjdzie w jej oczch na dobrego przyjaciela.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:13 pm

-bo jesteśmy nimi- powiedziała i to mówiła tak szczerze bardzo i to nie że miała go za dupka i że jest nieszczera, tylko że ona jest taka ogólnie ze swojej natury, a nie że tylko dla niego, lexie by tez pewnie to samo powiedziała więc o to nie powinnien się martwic. i nie miała go za skończonego dupka, nie to to to nie . -ah, emma przyjechała? nie widziałam jej dawno - stwierdziła i delikatnie się uśmiechnęła. a to że patrzył jej w oczy to jej przeszkadzało bo trudno było jej unikać odpowiedzi w takiej pozycji. -nic się nie stało, wszytsko okej, chyba. w sumie lexie dawno nie wdizałam- stwierdziała. - po prostu mam gorszy okres, kazdemu się to zdarza, nie?- patrzyła mu w te oczy to było zgodnie z prawdą. jej miejsce nie robiło wielkeigo wrażenie, ważne że nikt jej tu nie znał.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:20 pm

Uśmiechnął się blado na jej słowa o przyjaźni. Nie wiedział, czy mówiła do zupełnie szczerze, czy tak przy okazji, ale postanowił zostawić to teraz. Widział, ze coś było nie tak, a jego osoba była w tym momencie najmniej ważna.
- No, dostała się do MSA na taniec. Niedawno się stawiła, postanowiła wyremontować swój pokój, więc nie dziwię się, że jej nei widziałaś, bo pewnie ostro pracuje. - powiedział wzruszając ramionami. Ona miała coś jednak po bracie, bo jak się czegoś chwyciła to amen. Ale to dobrze, ambicja przede wszystkim. Zmrużył lekko oczy patrząc ciągle i nieprzerwanie na Ruby.
- A czyli nic nie wiesz, pewnie co? Matt bił się z tym jej Franzem o nią. Podobno było ostro, znaczy musiało być, bo ciągnąłem później krwawiącego Matt`a do szpitala. Miał szkło w ręce i rozwalony nos. Kij z nim, gorzej pewnie wszystko przeżyła blondyna. Myślałem, że pewnie już z nią rozmawiałas. - powiedział. Trochę za późno wpadł na to, że pewnie teraz brunetka popadnie w depresję podwójną, bo nie widziała się po czymś takim z przyjaciółką. No nic, prędzej czy później i tak by się do wiedziała. Lepiej w końcu od przyjaciela, niż od przechodnia.
- Każdemu, ale Tobie akurat teraz to chyba nie powinno. Jesteś pewna, że wszystko ok? Ruby błagam, jeśli coś jest nie tak, to mów. - powiedział patrząc na nią błagalnie. Tak bardzo chciał jej pomóc, a chwilowo nie był w stanie zrobić nic.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:31 pm

Słuchała uważnie jak mówił o swojej siostrze, lubił ją bardzo znały się bo czasem tu przjechała do brata czy coś, ona chyba też raz czy dwa była u nich w domu to z nią gadała dogadywały się dobrze i w ogóle. słysząc jego słowa o lexie, zatkało ją musiała się napić i to zrobiła, poczuła ten ostry smak w swoim gardle. - że co?! oni są chorzy?- spytała- boże, na pewno lexie jest w fatalnym stanie a ja nic nie wiedziałam- westchnęła i spuściła na chwilę wzrok.- tak, wszystko okej, sobie poradzę ze wszytskim. przecież podobono jestem silna i w ogóle. - uśmiechnęła się delikatnie. -a co u Ciebie?-spytała chciała wiedzieć to było dla niej ważne.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:40 pm

Tak tak. Dogadywały się i to się mu podobało chyba najbardziej w ich znajomości. Że jego siostra ją akceptowała, w końcu zdanie Emmy było dla niego niemalże święte, chciaż bardzo często najzwyczajniej w świecie pomijane. Spojrzał jak pije swój 'soczek' i skrzywił się.
- Nic nie poradzisz na zakochanych facetów w jednej pannie. Franz zaczął, bo Matt z nią zaczął tańczyć, no a później było tylko gorzej. - powiedział. Wszystką wyglądało do złudzenia podobnie do sceny na przystani, z tym że tam przynajmniej się nie pobili, o mało co. Odgonił od siebie te myśli, bo nie chciał tego pamiętać. Teraz było zupełnie inaczej i miał nadzieję, że tak już zostanie.
- Jesteś silna, ale jesteś również nastolatką, ejże dziewczyno. Nie podlegaj wymaganiom innych tylko bądź sobą. - puścił jej oczko. Poczył, że go zaczynają plecy poleć, więc się podniósł i rozciągnął trochę. Słysząc ten trzask swoich kochanych kości odetchnął ciężko i usiadł obok brunetki. Słysząc jej pytanie wzruszył ramionami.
- Właściwie nic nowego. Znaczy no.. Poznałem jedną dziewczynę. - skończył na podstawowych informacjach, bo nie chciał zapeszać.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:44 pm

-No, wiem ale przed wszytskim powinni też pomyśleć o niej, nie?- patrzyła na niego - bo weisz to jąna pewno zraniło i w ogóle, pewnie wybiegła.... ona już znała przyjaciółkę wiedziała że w razie krytycznych sytuacji miała zwyczaj uciekać, na co rubb miała odwrotnie wolała wyjaśnić coś od razu a nie uciekać przed probleme,- no wiem wiem, ale lexie nie potrzebuje dodatkowych porblemów i w ogóle poradzę sobie jakoś sama, niedługo się podniosę- powiedziała. - tak? jak ma na imię i na czym jest? może jąznam- w sumie była ciekawa i w duchu się cieszyła że może coś mu wyjdzie z nią. przytuliła się lekko do niego i niepewnie
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 3:55 pm

-Faceci reagują na takie widowisko dość impulsynie, a nie z głową. Ja tam ich doskonale rozumiem. - powiedział drapiąc się z zakłopotaniem po głowie.
- A no, na stadion, gdzie pozbyła się ich obu i zniknęła. - powiedział zgodnie z tym co usłyszał od przyjaciela. Żal mu go było, ale postanowił się jednak nie wtrącać w całą tą sytuację. Postanowił zostawić wszystko wyborowi Lexie.
- To Twója przyjaciółka. Wątpię, żebyś miała być dla niej dodatkowym problemem, poza tym czemu myślisz tylko o niej? Też chcę ingerować w Twoje życie w koncu w dodatnim sensie. - powiedział zaczesując jej włosy za ucho. Uśmiechnął się do niej pocieszycielsko.
- Melanie Cilmi, 2 klasa śpiewu. - powiedział z uśmiechem na ustach. Ależ go wzięło, mru! Spojrzał na nią, gdy się do niego przytulała i bjął ją mocno w talli przyciągając do siebie.
- Będzie ok, zobaczysz. - wymruczał wprost do jej ucha. Pogładził ją delikatnie po plecach i wtulił w nią.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitimeNie Kwi 11, 2010 4:03 pm

Ona tego nie rozumiała, ale ona jest dziewczyną nie facetem więc się nie dziwię że ona nie wie a on wie. wiedziała przewidziała zachowanie przyjaciółki, znała ją za dobrze. ona matta nie znała ale wydawał się być okej, przynamniej jak go widziała na ptrzytsani, bo wcześniej to częsciej słyszała o nim niż go widziała. wiadomo że to jej wybór, ale no i tak jest on trudny. - wiem, wiem. ale ona jest dla mnie bardzo ważna. poza tym ja myślę tylko o niej, w takiej sytuacji, ostatnio ją zaniedbałam, musze jej to wynagordzić.- dodała. pomyślała słyszac jej nazwysko ale jej nie znała i mu to piwoiedziała i też pwoiedziała że musi jej jąprzedstawić. uśmiechnęła się lekko poprzytulali się trochę i pewnie rozeszli do siebie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Sponsored content





Małe centrum handlowe Empty
PisanieTemat: Re: Małe centrum handlowe   Małe centrum handlowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Małe centrum handlowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Centrum miasta-
Skocz do: