Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Lodowisko

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Lodowisko Empty
PisanieTemat: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimePią Mar 26, 2010 8:22 pm

.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:00 pm

Lexie wraz z frazem przybyli na lodowisko, za namową blondynki. Była w tym całkiem dobra i naszła ją ochota na pojeżdżenie sobie. Wypożyczyła dwie pary łyżew i podała jedne chłopakowi. Swoje, białe ubrała i czekała na franza.
- Ale będzie fun! - pisnęła zadowolona
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:03 pm

-tia... najbardziej jak się przewrócę a ty mi tymi łyżwami przejedziesz po palcach! - aha, takie wizje na temat tego miał same krwawe. bo te łyżwy go przerażały. oczywiście jeździł już kiedyś na nich, ale nie czuł się wystarczająco pewnie na lodzie. wiedział, że się przewróci. ogólnie to wolał ciepłe miejsca. tutaj było mroźno. - pewnie sobie odmrożę tyłek..........
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:14 pm

- Ale marudzisz! I nic Ci nie zrobię, bez obaw. - powiedziała ciągnąc go za rękę w stronę lodu. Gdy w końcu na nie wyszli blondynka roześmiałą się szczęśliwa i zaczęła jeździć
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:32 pm

a on pewnie nie wiedział co uczynić. - dobra, gonię! - i niczym zawodnik hokejowy pognał za nią. oczywiście, że ją złapał. nawet objął od tyłu. blefował! świetnie sobie radził na łyżwach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:35 pm

Straciła równowagę w momencie, gdy ją złapał, ale dzieki niemu również ją odzyskała.
- Ty wstrętny kłamco! - wykrzycząła obejmując jego dłonie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:37 pm

roześmiał się. - oj, tam... to małe kłamstewko było, żeby zobaczyć czy liczysz się z moim zdaniem. - pocałował ją w policzek. znowu ją skłamał, ale co tam. niech myśli o sobie negatywnie. - boże, lexie, skarbie... przez to twoje boskie zachowanie w restauracji mam na ciebie straszliwą ochotę. - wymruczał do jej ucha.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:40 pm

- Chyba jednak się nie liczę, ale powinieneś to wiedzieć pakując się w związek ze mną! Teraz już po ptakach. - roześmiała się. Jednym zgrabnym ruchem odwróciła się przodem do niego, tym samym jechała tyłem.
- Tam nie wydawałeś się być taki zadowolony. - odpowiedziała cwanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:46 pm

westchnął, niby udręczony tym faktem, że już po ptakach, że już po nim, że zginie marnie w jej sidłach! trzymali się ładnie i miło za rącznik, słodko wręcz! - bo tam byli ludzie, czułem skrępowanie. przepraszam. - przyciągnął ją do siebie i pocałował czule, albo raczej namiętnie w usta.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:52 pm

- Nie wzdychaj mi tu tak, bo się obrażę! - zagroziła mu dosyć poważnie. A jego wytłumaczenie ją rozbawiło. Odwzajemniła pocałunek, a jedną nogę uniodła zgiętą w kolanie pod jego krocze, specjalnie. Zaczynała lubieć go kusić w miejscach publicznych.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 9:54 pm

-lexieee... - zajęczał i złapał ją za pierś przez sweterek, czy co tam miała. - bo się nie opanuję i wstąpi we mnie potwór i będę musiał cię przelecieć. a to będzie pewnie niefajne, skoro będziesz zmuszona do tego... - zamknął oczy czując jak mu penis pulsuje, jak do niego dociera krew.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 10:17 pm

Jęknęła cichutko, gdy złapał jej pierś i spojrzała na niego tajemniczym wzrokiem. Jednak po jego słowach zrzedła jej mina. Opuściła nogę i strąciła jego rękę. Puściła ich dłonie i odjechała od niego kawałek. Już sobie to skojarzyła z Drew, tyle wystarczyło do zupełnego popsucia jej anielskiego humoru.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 10:20 pm

-o boże. - mruknął do siebie i szybko ją dogonił. - skarbie, przepraszam... - próbował ją przytulić, nie wiem, czy dał radę. trudno mu było jechać próbując ją przytulić i jednocześnie utrzymywać równowagę. - wcale bym tego nie zrobił, naprawdę. to były puste słowa... żarty. - było mu głupio, miał ochotę upaść i sprowokować ją do przejechania po jego palcach. albo lepiej. przejechania po jego fiucie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 10:31 pm

- Znajdź inny zestaw dowcipów, albo odmienne towarzystwo, bo mnie to wcale nie śmieszy. - powiedziała nie patrząc nawet na niego. Zjechała z lodowiska i usiadła na ławeczkach z westchnieniem. Przetarła twarz dłońmi, po czym zamkneła oczęta.
- Już nie chcę jeździć. - szepnęła tylko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 10:38 pm

-mam sobie pójść? - zapytał poważnie. usiadł obok niej, ale niezbyt blisko, raczej w bezpiecznej odległości. westchnął, a nawet ukrył twarz w dłoniach. mruczał tylko cicho cały czas przepraszam. było mu bardzo wstyd. ale zupełnie o tym nie pomyślał, że się jej przypomni tamto zdarzenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:05 pm

- Nieee, zostań. - powiedziała spojrzawszy na niego. Przysunęła się bliżej i przytuliła się do niego mocno. Zamknęła oczęta i westchnęła cicho w jego ramię.
- Przepraszam. - mruknęła jeszcze
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:11 pm

on ją objął. - a ty niby za co? - mówił do jej włosów. było mu strasznie głupio. - przepraszam. - powiedział kolejny raz i przesunął dłonią po jej ramieniu. chciał, żeby było wesoło, super. żeby nie chciała nawet spojrzeć na matta. żeby nie chciała patrzeć na nikogo innego. chciał być jej jedynym facetem. miał być jej powietrzem, jej pokarmem. całym światem, całym życiem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:18 pm

- bo niepotrzebnie wciąż to przeżywam i psuję wszystkie możliwie najfajniejsze momenty. - szepnęła do jego ucha z westchnieniem. Ucałowała delikatnie jego szyję i zaciągneła się jego zapachem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:27 pm

-ale to się stało, lexie. wcale nie mam do ciebie żalu o to, to nie jest twoja wina. - kurwa, ale mnie królik wystraszył! debil jeden ;c franz pocałował ją w potylicę xd - najfajniejsze momenty będą jeszcze często, życie to splot wzlotów i upadków, smutków i szczęścia. i dlatego jest takie świetne.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:50 pm

- Może moja, bo za bardzo kusze swoją osobą? - zapytała odklejając się do niego z szerokim usmiechem. Znów była silna i niei chciała siedziec smucac sie ciagle. masz krolika? ;33
- nie wiem, czy swietne, ale moze byc. - pocalowala go w usta
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeSob Kwi 17, 2010 11:54 pm

na święta od chłopaka dostałam xd i prawie się powiesił na swojej klatce ;c znaczy latał tutaj, patrzę a on leci, bo z niej spadł ;c debil! wrrr.
-kusisz, oj kusisz... ale co tam, taka już twoja uroda. - miał nadzieję, że ten czar właśnie nie błyśnie, kiedy już dojdzie do cielesnego spotkania w sypialni czy gdzieś indziej. chociaż jak mawiał john nash, całe to randkowanie, platoniczna zajomość to przykrywka, że każdemu i tak chodzi o seks.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 12:16 am

mojej kolezanki ostatnio tak chomik spadl i sie polamal ;o
- na pierwszym miescu stawiam kuszenie Ciebie, dopiero pozniej innych - zamruczala patrzac mu gleboko w oczeta
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 12:18 am

może miał z nią takie trudne życie? xd
-w ogóle nie powinno być innych! - powiedział poważnie. bo ej, trochę lojalności. on wcale zdrsady nie wybacza, dlatego również się do zdrady nigdy nie posunie. bo niby czemu miałby to robić. ceni sobie szczerość, oj tak.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 12:26 am

z pewnoscia, ona meczy zwierzeta! ;c
- as teraz wypalil. - mruknela i polozyla sie na lawce, patrzyla z zamysleniem w reflektory zawieszone tam gdzie u sufitu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 12:28 am

ale pewnie nie tak jak moja, która wkłada kota do mikrofalówki albo piekarnika ;c
ej, w grze jest dzień czy już noc? xp
-chodźmy stąd, kochanie. - wstał i zdjął nawet łyżwy. uwierały go w palcach i obtarł sobie przez nie pięty. czuł, że jutro nie będzie mógł chodzić. szlag by to trafił!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lodowisko Empty
PisanieTemat: Re: Lodowisko   Lodowisko Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Lodowisko
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: