Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 frankowe

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:01 pm

przyprowadził antoninę tutaj, kazał się rozgościć, pytał czy czegoś nie chce, skakał obok niej jak mały piesek, naprawdę. korzystał z każdej okazji, żeby jej dotknąć, chociaż przelotnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:04 pm

i mieszkał w ruderze, no bo ej, mieszkanie miało dwa pokoje, małą łazienkę i kuchnię. tak oprowadził ją po całym swoim"królestwie". kiedy już usiadła, a nawet położyła się w jego łóżku on znowu coś od niej chciał. - och, franki, nic mi nie potrzeba chodź tu i mnie przytul.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:09 pm

wyszczerzył się i wskoczył na łóżko obok niej. uścisnął ją mocno, a nawet zaczął całować, taki był jej stęskniony i spragniony, strasznie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:10 pm

jezu, tak mocno ją przytulił, że ją zgniótł, że z niej wszystkie wnętrzności wypłynęły. umarła! xd no dobra, nie. ale i tak trochę się nieswojo czuła. - idę spać. - mruknęła przesuwając dłonią po jego brzuchu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:18 pm

uniósł brwi, bo on liczył na coś milszego, taki naiwny jest. ale uspokoił się w duchu, że dobre i to, że antonina jest z nim teraz, tak blisko, spełnienie jego marzeń! - tak od razu, tak szybko?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:19 pm

-nie, dam ci jeszcze buziaka. - uśmiechnęła się do niego pewnie sztucznie, ale on tego nie widział. bo on tylko widzi to co chce! i pocałowała go w usta, czule i miło. calkiem jej się to spodobało. bo czemu miało jej się nie podobać. już się z nim pieprzyła. i wskoczyła nawet na niego. - mm, mam na ciebie ochotę, w sumie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:24 pm

uśmiechnął się pod nosem, chciał się uszczypnąć, bo nie dowierzał. i nie spodziewał się, że ona go brutalnie wykorzysta ;c - ja na ciebie większą! - rozpiął jej bluzeczkę, błądząc dłońmi po jej zgrabnym ciele.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:26 pm

-no nie wiem... - i w ogóle mieli czadowy seks, taki, że może nawet stwierdziła, że powykorzystuje go długżej niż zamierzała, że będzie jej robił takie minety całe pieprzone życie, ale to są myśli tylko świeżo po seksie. - och, franki. szklanka wody i będzie mi jak nigdy. - wymruczała jak już doszła, czad.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:29 pm

szeptał jej co chwilę, że ją kocha, aż mi go żal. pocałował ją i spełnił jej życzenie, zadowolony, że ona jest zadowolona.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:31 pm

-dzięki. - napiła się i zasnęła, bo ja lecę. no, biedny on jest! naprawdę, tak post scriptum.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





frankowe Empty
PisanieTemat: Re: frankowe   frankowe Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
frankowe
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Dzielnice mieszkalne-
Skocz do: