Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 #1

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




#1 Empty
PisanieTemat: #1   #1 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 5:24 pm

Tego się można było spodziewać.
Ale to potem.

Chciałbym jeszcze raz was przywitać, moi mili. Dziś wielkie rozpoczęcie roku, najgorszy dzień w życiu każdego ucznia, ale co tam. Podobno dyrek szykuje jakaś mega niespodzianke, o ktorej niewiele osób wie. Ciekawe co to będzie.
Zapytałem paru chłopaków, która nauczycielka byłaby na pierwszym miejscu naszej toplisty(gdyby taka była) i wszyscy jednogłośnie odpowiedzieli, że nasza vicedyrektorka. Ja też się z tym zgadzam, te jej pośladki, hm.......

Co do przebiegu głosowania. W sprawie dziewcząt nie odpowiadaliście jednogłosnie, każdy wybierał inną dziewczynę, ale znalazły się też i takie, które miały całkiem spore pożądanie wśród brzydszej płci.

#1 Willa-holland-898339
Michelle Mohr, zwyciężczyni pierwszego plebiscytu. Anielskie oczy, anielski uśmiech, ale czy aby na pewno anielska dusza? Wiedzą to Ci, którzy zagłosowali na tę ślicznotkę o pięknej cerze i bardzo zgrabnej sylwetce. Gratulacje Michelle, muszę się z Tobą kiedyś umówić!

#1 1yd2
Chloe Dubois, francuska piękność o długich blond włosach. Koleżanka po fachu Michelle. Cby te dwie piękne kobiety zawładnęły rówieśnikami i sprawiły, że zagłosowali na nie? Z Tobą też chcę się umówić!

#1 Viewpreviewxhr
Milagros Johannes, pierwszoklasistka, a już została zauważona przez płeć męską. Dziewczyno, jak Ty to zrobiłaś? Jestem pełen podziwu.
Milagros to chuda i piegowata dziewczyna, lecz wygląda jak anioł (oh i ah, lubię anioły, stąd te porównania), a jednak, została drugą vicemiss tego notowania.

Tak więc, to tyle na dziś. Już możecie przesyłać głosy na następne notowanie, które ukaże się za dwa dni. Przesyłajcie jak najwięcej głosów, bo to co teraz dostałem to jest marna cząstka męskiej części naszej szkoły.

Więc gratulacje dla pań jeszcze raz, pioneczka dla was, trzymcie się ciepło, kochajcie się namiętnie ile wlezie, a w międzyczasie głosujcie (:
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 5:33 pm

chcę schrupać milagros.
waćpan z trzeciej.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitimeCzw Kwi 01, 2010 5:35 pm

mój typ tez tu jest ^^
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:57 pm

która to? która? xd
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 6:59 pm

pf sekret.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 7:05 pm

ee tam i tak się dowiem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitimeWto Kwi 13, 2010 5:52 pm

ojej, ale mam radochę! <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





#1 Empty
PisanieTemat: Re: #1   #1 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
#1
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Komunikacja :: Toplista-
Skocz do: