Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Opera&teatr

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 6:49 pm

Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:14 pm

Jude nie mógł długo usiedzieć w domu. strasznie się tam nudził, co doprowadzało go do użalania się nad sobą, co prowadziło do tego, że zaczynał pić w samotności swoje okropne whisky. a dodam, że miało to miejsce coraz częściej. chłopak stał tu i czytał w samotności afisze. bardzo wiało, więc trzymał swoje dłonie w kieszeniach jasnego płaszcza. pociągnął nosem widząc jakiegoś znane nazwisko na plakacie. kiedy jakiś listek spadł na jego ramię przeszedł go dreszcz. znowu zaczyna się jesień, okropna pora roku, bo wszystko jest szare i brudne. wcale nie kojarzył jesieni z pięknymi barwami. z czerwonym, brązowym, żółtym czy pomarańczowym.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:19 pm

skoro tak bardzo wiało i w ogóle to ona ubrała się pewnie jakieś jeansy bluzkę bluzę, jakaś chustę na szyję i szła sobie do teatru, opery w końcu aktorka ma być z niej, cnie. stanęła przy innej tablicy z plakatami i przeglądała je. w sumie myślała czy by się na coś nie wybrac niedługo. aha, ona miała jakąś dłuższą przerwę bo kogoś tam nie było i ich puścili na razie.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:23 pm

a dzisiaj nie jest jeszcze wczoraj? xd
spojrzał w bok, gdzie stała lena. uśmiechnął się nawet do niej, bo wyglądała na przemiłą dziewczynę. nawet pofdszedł do niej po chwili. - myślisz, że warto na to pójść? - zagaił, bo niestety, ale potrzebował kontaktu z drugim czlowiekiem. miał zły humor.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:26 pm

ze co? nie. dziś jest 2 wrzesnia tak kalendarz mówi. w sumie widząc uśmiech chłopaka odwzajemniła go nawet, fajnie. wyglądał jej na straszego, nie z jej szkoły ale nic nie wiaodmo. gdy on do niej podszedł to torchę się przestraszyła, ale tylko trochę. spojrząła na chwilę na plakat.- na to? hm w sumie nie wiem, zależy kto co lubi, ale ja akurat myśłałam by na to pójść.- rzekła
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:30 pm

ok! xd on patrzył się na nią nieco z góry, była niska i drobna. i taka subtelna! on lubiła właśnie to najbardziej w dziewczynach. znaczy lubił kiedy były naturalne. bez żadnych farbowanych włosów, bez solarium, bez makijażu. lubił tak zwany nude look. - jutro premiera. tak się składa, że... mój kolega tu występuje. mogę ci załatwić darmowy bilet. - uśmiechnął się do niej. i nie kłamał. naprawdę znał jednego z aktorów, którzy tu występowali. nie wiem skąd, ale pewnie z jakiegoś bankietu, czy coś. no nieważne.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:34 pm

no ona była natrualna, w sumie to chyba co do niej logiczne, cały charakter to wymaga u niej by była naturlana, poza tym jest ładna to nie musi się upiększać xd - w sumie miło- zaczęła- ale dlaczego cchesz mi go dać, skoro mnie nie znasz?- spytała bo czuła w tym jakiś podstęp, aha xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:39 pm

-właśnie nie wiem, ale stwierdziłem, że skoro chcesz iść to mogę pomóc. ale wiem, wiem. za sztukę trzeba płacić to nieważne. - wzruszył ramionami i wyjął dłonie z kieszeni płaszcza. ogólnie to trochę niekulturalne, że je w nich trzymał. ale to cały jude. myślał o niej, zastanawiał się jak ma na imię. więc znalazł sposób. - więc, jestem jude. a ty...? - uniósł pytająco brwi i wysunął w jej kierunku dłoń.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 3:46 pm

-ja nie uważam, że za sztukę trzbea płacić, myślę ze powinna być ogólno dostępna dla ludzi z różnych sfer i z różną wielkością portfela, po prostu dla każdego- powiedziała bo ona właśnie chciała sztukę wystawiac dla wszytskich a nie dla dla tych tzn. lepszych. a ona nadal myślała czy tu haczyka jakiegoś nie ma, bo to facet cnie. - ja jestem lena- powiedziała z lekkim uśmiechem i uścisnęła delikatnie jego dłoń
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:07 pm

-miło mi. - uśmiechnął się szczerze ściskając niezbyt mocno, jednak solidnie jej dłoń. kiedy już ją cofnął i kiwnął głową. - oczywiście, jednak nie sądzę by każdy niewykształcony człowiek uważał tak jak ty. ba, myślę, że nie każdy uważa sztukę za coś godnego uwagi, za coś pozytywnego. za coś zupełnie innego niż tylko wybrykiem ludzi szalonych, bo i to słyszałem. że aktorami są tylko takie osoby. - pokręcił zrezygnowany głową. - fajnie, że ty lubisz teatr. - później pacnął się w czoło. - zapomniałem, że tu jest MSA. pewnie kierunek aktorski, co?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:15 pm

-też mi jest miło- uśmiecnęła się nieco też szerzej, w sumie powoli się do niego przekouje że nie jest kolejnym napaleńcem, ale to powoli bo go mało zna. -no wiem wiem i to jest smutne, bo sztuka to naprawdę jest coś i to niezwykłe coś jest czymś wielkim i każdy powinien mieć szansę na spróbowanie teog.- rzekła i pokręciła twierdząco glową- tak, na aktorskim, a Ty co robisz?-spytała bo wie teraz już na pewno że on w msa nie jest
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:20 pm

-studiuję. - uśmiechnął się. - jezu, aktorzy mają dziwnie. znaczy ja się dziwnie przy was czuję. bo skąd mam wiedzieć, czy grasz czy nie? - roześmiał się i znowu przesunął wzrok na afisz. - nikogo też nie wolno zmuszać do sztuki. ja tak na dobrą sprawę wolę chyba malarstwo albo kino. chociaż więź z aktorem, którą czuje się w teatrze to jest bezcenne.
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:25 pm

-co studiujesz?-spytała z ciekawości- w sumie racja, ale trzeba być dobrym aktorem by tak się bawić i umieć się kryć.- ona nie grała teraz, ofc ale była ogolnie dobra w tym. - no każdy lubi to co lubi, ja wolę od kina jednak teatr, bo uważam to za bardziej prawdziwe, nie wiem mam takie trochę zboczenie- uśmiechnęła się. - i no ta więź to jest niesamowite.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:30 pm

-medycynę, więc to chyba mało twórczy zawód. ignorując oczywiście te specjalizacje upiększające. - roześmiał się. - oj tak, w teatrze można zobaczyć też pomyłki aktorów. - pokazał jej język, jak jakiś chłopiec z piaskownicy, kiedy to popsuł jej babkę, czy coś. babkę z piasku, naturalnie. - dałabyś się namówić na ciastko? trochę mi tu zimno, a szalenie pozytywnie mi się z tobą rozmawia. hm?
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:33 pm

-hm w sumie tak, ale medycyna oj to nie dla mnie- stwierdziła no bo jest sporo nauki to dla niej okej, ale boi się krwi i w ogóle nie lubi strzykawek i wszytsko jej się źle kojarzy ze szpitalem czy przychodnią. -wiem że można ale każdy popełnia błedy to jest naturalne- ona nie rozumiała tego języka tutaj ;x bo błedy są normlne. - na ciatsko mówisz? - zatsanowiła się w sumie lepsze to niż do niego czy coś.- no dobrze, ale na kawę też.- powiedziała z uśmiechem
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitimePią Kwi 02, 2010 4:39 pm

-świetnie. więc zapraszam. - wysunął tak w jej kierunku łokieć, żeby mogła go złapać jak kiedyś damy trzymały swoich partnerów. noo. pod pachę, znaczy się. i zacznę, okej. bo poszli w końcu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opera&teatr Empty
PisanieTemat: Re: Opera&teatr   Opera&teatr Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Opera&teatr
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Teatr

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Baltimore :: Inne-
Skocz do: