Maryland School Of Arts
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maryland School Of Arts

Maryland School of Arts
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kim jesteśmy?

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 3:33 pm

Tutaj można się ładnie przedstawić ;d żebyśmy się wszyscy nawzajem poznali.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 3:43 pm

No więc jestem Klaudia [nikt mnie nie zna! Very Happy] czuję, że znów będę najmłodsza na forum, bo mam 14 lat. Mieszkam w Krakowie, właściwie to pod Krakowem. No i mam fioła na punkcie piłki nożnej. *-*
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:19 pm

Ja jestem Ada, no mnie to większość zna w końcu msa już w sierpniu ma 2 lata. Na poprzednim forum miałam nick melodiii. mam skończone w lutym 17 lat, klasa 1 lo dziennikarska w pewnym lo w poznaniu. no uwielbiam muzykę, taniec, książki, fora rpg ;d chce byś psychologiem, aha.
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:31 pm

Jestem Angelika, za trzy dni skończę 17 lat, na poprzednim forum miałam nick delilah, kocham książki i rocka, mieszkam niedaleko wrocławia, całuję i tulę!
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:32 pm

to będzie bibka jak za 3 dni będziesz hot 17 ;d
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:39 pm

Michelle napisał:
Jestem Angelika, za trzy dni skończę 17 lat, na poprzednim forum miałam nick delilah, kocham książki i rocka, mieszkam niedaleko wrocławia, całuję i tulę!


skądś kojarzę tego nicka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 5:41 pm

Ruby no oczywiście, że będzie, haha
Ana wiem, że dość popularny jest na forkach, ale ja miałam go tylko raz, tylko na jednym Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:16 pm

Hm, cześć jestem Hela. Ostrzegam, że będę sprawdzać czy karty są dobre i czy podpisy pod regulaminem są prawdziwe, czy po prostu sobie podpisujecie, a nie czytaliście, ale mniejsza o to.
Niedługo moje sweet 16, a dokładnie za ok. 3 miesiące. Mieszkam w takiej wsi Tarnowskie Góry, na Śląsku. Ogólnie to niedługo pójdę do technikum w Katowicach, o ile Bóg mi pozwoli się dostać i będę w przyszłości fotografem Vouge'a ha ha. Na starym MSA byłam Honn, tanią dziwką jeje;D
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:17 pm

tania dziwka w Twoich ustach i wgl o Honn mnie rozbraja, TG to nie wieś sama to sprawdziałam przejeżdżając tam! i nie strasz ludzi. ;x xd
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:22 pm

no właśnie nie wieś, byłam tam kiedyś na wycieczce! jak jechaliśmy w góry
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 9:30 pm

hahahahahaha xd fajnie wiedzieć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:24 pm

tarnowske góry! <3
ja jestem kasia, w październiku mam łosiemnastkę i mieszkam... eee... w katowicach prawie? xd druga elo, klasa ang-frencz, rozszerzony polski historia wos. lubię musicale, OC i haydena ch. co widać <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:26 pm

KATOWICE?! Ej no, jasne?! Ej, ja chcę Cię spotkać! Bede w Pon. w katowicach ahah!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:29 pm



Ostatnio zmieniony przez Milagros dnia Sro Kwi 14, 2010 6:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:30 pm

a jaki miałaś nick to może skojarzę?
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:36 pm

haaaaaa no znaczy ja w siemianowicach mieszkam, ale zawsze mówię że w kato Mad a szkoła w chorzowie noale.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:41 pm

haha xd byłam parę razy w siemianowicach.
ej ja chcę cię poznać! xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:43 pm

kocham was!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:44 pm

Ruby napisał:
a jaki miałaś nick to może skojarzę?

http://msarpg.pixforum.net/chopcy-f32/dorian-gray-dylan-forsberg-t1198.htm
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:46 pm

ha! gdzie w siemianowicach? w centrum? nie polecam Mad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 10:54 pm

dorian gray <333 świetny film <33

w centrum, ale już nie pamiętam OO dawno to było
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:01 pm

centrum jest brzydkie xd ja mieszkam przy granicy z chorzowem i katowicami, takie zadupie, mam pole koło domu oO
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeSob Mar 27, 2010 11:03 pm

xDDDDDDDDDDDD
Powrót do góry Go down
Bridget
Admin
Bridget


Liczba postów : 1435
Join date : 26/03/2010

Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 10:57 am

a ja Cię kojarzę tak! i sama Cię akceptowałam choć na 99% nie grałyśmy ale Cię kojarzę!
Powrót do góry Go down
https://schoolofarts.forumpolish.com
Go??
Gość




Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 11:52 am

ja też kojarzę!
i w ogóle jestem martyna, na poprzednim forum miałam: marilyn, elise i ruby. jestem z poznania i póki co mam 16 lat, w październiku będzie 17
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kim jesteśmy? Empty
PisanieTemat: Re: Kim jesteśmy?   Kim jesteśmy? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kim jesteśmy?
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Maryland School Of Arts  :: Offtop :: Luźne gadki-
Skocz do: